Hlavní navigace

Show Jana Krause – 16. 9. 2011

[Tisková zpráva] Zpěvačka Monika Absolonová, architekt Jiří Boudník a chovatelka „kočkopsů“ Jarmila Šejnohová budou hosty Jana Krause. S Monikou Absolonovou o její kariéře i osobním životě, s Jiřím Boudníkem o jeho vztahu k newyorským „dvojčatům“ a také o tom, co je to vlastně ten „kočkopes“. Premiéru třetího dílu druhé série Show Jana Krause uvidíte v pátek 16. září ve 22.00 na Primě.

Sdílet

Monika Absolonová, jedna z neodmyslitelných součástí české muzikálové scény, zpěvačka, které se až v nedávné době podařilo vyřešit většinu osobních problémů.

Ing. arch. Jiří Boudník, architekt, patrně jediný Čech, který se po 11. září 2001 dostal bezprostředně do ohniska katastrofy po útoku na newyorská „dvojčata“, později jedna z hlavních autorit záchranářských prací v New Yorku v prostoru bývalých budov Světového obchodního centra. Muž, „který má rád věže“ (newyorské mrakodrapy), píše o nich, přednáší – a dokonce si i koupil vlastní „věž“, i když nebydlil nikdy výš než ve 4. patře.

Jarmila Šejnohová, „kočkopsí“ máma a její „kočkopsi“. V domě paní Šejnohové jsou hlavními obyvateli její zvířata. Dokážeme si živě představit, že mluví pravdu, když říká, že bude muset brzdit, protože už do svých miláčků vrazila všechny své úspory. Jak vůbec takové zvíře vypadá? Mňouká, štěká??? Kouše, nebo roztomile přede?

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).