Hlavní navigace

Show Jana Krause – 2. prosince 2011

[Tisková zpráva] Hosty Jana Krause herec, fotograf a básník Marek Vašut, česká skladatelka, zpěvačka, textařka a výtvarnice Vladivojna La Chia a řezník, který chce být televizní hvězdou František Kšána.

Sdílet

Premiéru čtrnáctého dílu druhé série Show Jana Krause uvidíte v pátek 2. prosince 2011 v původním vysílacím čase ve 22.10 na Primě!

Marek Vašut – herec, fotograf, básník
Jeden z mála aktivních bojovníků proti bulváru, který nedávno vysoudil nejvyšší odškodné.

Vladivojna La Chia – česká skladatelka, zpěvačka, textařka a výtvarnice

Vladivojna vystupovala například s Lacem Déczim, Amitem Chatterjee, Lenkou Dusilovou, Varhanem O. Bauerem. Se skupinou Banana předskakovala M. Mansonovi (8 000 lidí ve sportovní hale v Praze), R. Mullerovi (15 000 lidí v hale Rondo v Brně), Waltari (tour CZ/SK) nebo Scorpions (10 000 lidí).

František Kšána – řezník, který chce být televizní hvězdou

Pražský řezník František Kšána je nadšenec, který žije pro svou profesi. Šíří osvětu, jak a co nakupovat v řeznictví… Pro lidi, kteří v jeho břevnovského krámku nakupují, je už legendou a mnozí sem chodí i proto, že se těší na jeho „přednášku“. „Chci, aby zákazníci věděli, jaké maso si mají koupit, když chtějí uvařit guláš, a jaký salám je dobrý,“ vysvětluje řezník, který by v budoucnu rád moderoval vlastní televizní pořad, v němž by diváky prováděl taji své profese.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).