Hlavní navigace

Show Jana Krause – 20. 5. 2011

[Tisková zpráva] Český hokejový brankář Ondřej Pavelec, herečka a moderátorka Tereza Kostková a právník se „zázračnou pamětí“ Jakub Pok budou hosty Jana Krause. Jak by měla vypadat dívka snů Ondřeje Pavelce? Jaký je přestup ze seriálu do seriálu? Jak si nejlépe zapamatovat pohřební řeč? Premiéru třicátého osmého dílu Show Jana Krause uvidíte v pátek 20. května ve 22.00 na Primě.

Sdílet

Ondřej Pavelec
Třiadvacetiletý hokejový brankář, který patřil mezi největší překvapení letošního MS v hokeji. Nastoupil zde jako první brankář českého teamu a hned v několika utkáních udržel čisté konto a byl vyhlášen nejlepším hráčem českého výběru. Vedle toho získal i označení nejhezčího hráče. Při hře Ondřej nemívá talismany, nemodlí se k Bohu a dívka jeho snů prý musí mít „pěkný vzhled a něco v hlavě.“

Tereza Kostková – herečka a moderátorka
Půvabná herečkaa moderátorka, dcera herce Petra Kostky a herečky Carmen Mayerové a manželka divadelního režiséra a manažera Petra Kracika, nedávno oznámila odchod z Ordinace v růžové zahradě (TV Nova) do seriálu Cesty domů (TV Prima).

Jakub Pok
Právník se „zázračnou“ pamětí. Jeho hobby je tzv. paměťový trénink. Napsal dokonce skripta o trénování paměti a pořádá semináře Školy paměti. Patří mezi mnemoniky, kteří ovšem nemají zázračnou paměť, třebaže to tak vypadá, ale mají ji jen dokonale trénovanou. Do 2,5 minuty si tak například dokáže zapamatovat promíchaný balíček 52 kanastových ka­ret.

Na stránkách www.iprima.cz/show­janakrause najdete odvysílané díly ve video archivu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).