Hlavní navigace

Show Jana Krause – 23. 9. 2011

[Tisková zpráva] A jedno velké překvapení! Speciální host: Světová hvězda první velikosti!

Sdílet

Jeden z nejbohatších a nejmocnějších českých byznysmenů Andrej Babiš a herečka Simona Brhlíková budou hosty Jana Krause. S Andrejem Babišem o korupci a podvodnících v Čechách, se Simonou Brhlíkovou o její cestě za snem a slávou, která ji zavedla až do Los Angeles. Premiéru čtvrtého dílu druhé série Show Jana Krause uvidíte v pátek 23. září ve 22.00 na Primě.

Andrej Babiš, jeden z nejbohatších a nejmocnějších českých byznysmenů, který tento týden nahlas promluvil o tom, o čem si ostatní jen šeptají. „Naše země se změnila v Palermo, kde vládne mafie. Je čas začít se proti tomu bouřit!“ říká. Kteří politici jsou podle něj zapleteni do korupce? Proč korupční systém v Česku umožňuje rozkrádat státní majetek po miliardách?

Simona Brhlíková, herečka, která se narodila v Michalovcích, po střední škole odešla do Velké Británie a dnes žije a hraje v Los Angeles. O tom, že bude slavná, prý snila od čtyř let. Tehdy poprvé uviděla svůj idol – Michaela Jacksona. V roce 2006 se například objevila ve filmu Casino Royale.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).