Hlavní navigace

Show Jana Krause – 27. 5. 2011

[Tisková zpráva] Slovenská herečka a zpěvačka Daniela Šinkorová, herec Jiří Mádl a mistr republiky ve smíchu Martin Provazník budou hosty Jana Krause. S čím musíte v českém a slovenském showbusinessu počítat a jak se v něm dá přežít? Jak se hraje a zpívá ve 3D? A jak se člověk směje jako o závod? Premiéru třicátého devátého dílu Show Jana Krause uvidíte v pátek 27. května ve 22.00 na Primě.

Sdílet

Daniela Šinkorová
Slovenská herečka a zpěvačka Daniela Šinkorová odešla ze seriálu Ordinace v růžové zahradě na vrcholu své popularity. U nás, kde televize často pěstují falešnou provinční přísnost, je to obdivuhodné gesto. Od té doby ji čeští diváci vídají jen sporadicky, Daniela ale dál hrála a hraje ve slovenské verzi seriálu Ordinace v růžové zahradě. V současné době v Čechách připravuje nový muzikál.

Jiří Mádl
Jeden z nejvýraznějších filmových herců mladé generace Jiří Mádl se na spoustu věcí prý dívá po svém a často a rád si dělá legraci. Nikdy nevíte, kdy to myslí vážně… V kinech se právě promítá první český film ve 3D kvalitě režiséra F. A. Brabce V peřině, ve kterém poprvé veřejně Jiří Mádl i zpívá.

Martin Provazník
V Olomouci se nedávno konala netradiční mistrovská soutěž: klání o titul Mistra ČR ve smíchu. Mezi smíchem se svíjejícími soutěžícími nakonec nejvíce vynikl student práv Martin Provazník. „Už to nešlo zastavit… Jak jsem se rozesmál, smál jsem se tak, až mě bolelo břicho,“ prozradil Martin o svém „mistrovském“ výkonu. Soutěžilo se v několika kategoriích: v ďábelském, v chrochtavém smíchu a dále ve smíchu jako takovém. Soutěže se účastnilo celkem 10 soutěžících.

Na stránkách www.iprima.cz/show­janakrause najdete odvysílané díly ve video archivu.