Hlavní navigace

Show Jana Krause – 7. 10. 2011

[Tisková zpráva] Moderátorka a koučka Mirka Čejková, spisovatel Jaroslav Rudiš a nejstarší česká reprezentantka Adina Hyková budou hosty Jana Krause. S Mirkou Čejkovou o nové kariéře i osobním životě. S Jaroslavem Rudišem o komiksu i filmu Alois Nebel. A o tom, co přivedlo Adinu Hykovou ve 48 letech k silovému trojboji. Premiéru šestého dílu druhé série Show Jana Krause uvidíte v pátek 7. října ve 22.10 na Primě.

Sdílet

Mirka Čejková – moderátorka a koučka, která má za sebou třetí rozvod a zanedlouho oslaví 50. narozeniny. Česká „sláva“ jí přinesla obdiv a respekt, stejně jako následné opovržení poté, co rozbalila rozvodový cirkus. Před pár lety udělala novou kariéru v úplně jiném oboru – stala se respektovanou koučkou.

Jaroslav Rudiš – spisovatel, všichni o něm teď mluví v souvislosti s úspěšným a originálně natočeným Aloisem Nebelem. Říká, že teď vůbec nemá odstup, slávu si neužívá a je vyvedený z míry. Chtěl by prý ten film vidět v klidu. Viděl ho vlastně jen v Benátkách a pak na projekci v Brně.

Adina Hyková – nejstarší česká reprezentantka, která v 68 letech zvedne nad hlavu 80 kg … Adina Hyková začala sportovat až ve 48 letech jako matka tří dětí, když jí doktoři řekli, že možná kvůli problémům s páteří zůstane na vozíku.