Hlavní navigace

Show Wipeout Souboj národů startuje ve středu večer na Nově!

[Tisková zpráva] Start vysílání adrenalinové show Wipeout Souboj národů se blíží! Už ve středu večer uvidí diváci televize Nova neuvěřitelné pády, absolutní vypětí fyzických sil i svůdná těla českých a slovenských celebrit, například Báry Munzarové, Martina Trnavského nebo Nikol Moravcové. Show Wipeout Souboj národů slibuje to pravé letní dobrodružství!

Sdílet

Praha, 28. června 2011 – Světová gameshow Wipeout Souboj národů je tady! Ve středu, 29. června, uvede televize Nova ve 20:00 první kvalifikační epizodu náročného adrenalinového klání čtyř týmů, reprezentujících pět evropských zemí. Kromě smíšeného týmu českých a slovenských celebrit se můžeme těšit na spoluhráče z Běloruska, Polska a Ukrajiny. Diváci budou svědky fantastického výkonu Maroše Kramára, neuvěřitelného sebezapření herečky Jany Sovákové a skvělé fyzičky Ondřeje Brzobohatého. Wipeout Souboj národů je podívaná nabitá napnutými svaly, výpady a ohromujícím akcemi. Tady jde skutečně o přežití!

V každé epizodě uvidí diváci televize Nova několik soutěžních disciplín, například opičí dráhu, šlapací mlýn, krále hory apod. Na závěr dílu pak soutěžící musí projít nejtěžší zkouškou – WIPEOUT Zónou. Je to nejnáročnější trať, kterou kdy tvůrci vůbec vymysleli, a je sestavena tak, aby prověřila schopnosti těch nejlepších z nejlepších. Přes třináct metrů vysoká skluzavka, valící se barely, odstředivá rotující plošina a obrovská trampolína jsou zárukou nejnáročnějšího finálového kola, které vysaje ze soutěžících poslední zbytky energie.

Ve stejný den (středa, 29. června) odvysílá televize Nova ve 21:30 premiéru úspěšného amerického seriálu Lidský terč. Seriál Lidský terč, natočený podle stejnojmenného komiksu Lena Welna a Carmina Infantina, slibuje pěstní souboje, přestřelky, zvláštní efekty i propracované detektivní zápletky. V úvodní epizodě si dokonce jako malý bonus můžeme vychutnat i hollywoodskou superhvězdu Dannyho Glovera.

Hlavním protagonistou seriálu je Christopher Chance, kterého bravurně ztvárnil urostlý bývalý voják Mark Valley, u nás známý ze seriálu Kauzy z Bostonu (Boston Legal). Po dvanáct večerů budeme sledovat, do jakých potíží zavede Christophera jeho nebezpečné povolání – zabývá se totiž ochranou osob, dalo by se říct, že je soukromým detektivem a bodyguardem v jednom. Jeho metoda práce je krajně nebezpečná, spočívá v tom, že pracuje v utajení, snaží se dostat do co největší blízkosti oběti, rozpoznat, odkud přichází hrozba, a pak ji eliminovat. Sám se tedy stává terčem a v zájmu ostatních nasazuje krk.