Hlavní navigace

Siemens Business Services se bude starat o počítače společnosti Delphi, největšího světového dodavat

[Tisková zpráva]

Sdílet

Siemens Business Services se bude starat o počítače společnosti Delphi, největšího světového dodavatele pro automobilový průmysl

Praha, 20. 7. 2004 – Siemens Business Services bude zajišťovat podporu počítačů společnosti Delphi Deutschland GmbH, dceřiné společnosti koncernu Delphi Corporation, největšího světového dodavatele pro automobilový průmysl se sídlem ve městě Troy v americkém státě Michigan. Od tříletého kontraktu v hodnotě několika miliónů eur společnost Delphi očekává úsporu nákladů na informační technologie, pokles režijních nákladů na administrativu a snížení vázaného kapitálu.

Nejdříve bude služba zavedena v pobočce ve Wuppertalu a poté postupně ve všech deseti pobočkách společnosti. Siemens Business Services bude zajišťovat komplexní servis související s provozem počítačů v průběhu celého jejich životního cyklu. Bude poskytovat poradenství, zajišťovat nákup, instalaci, podporu i likvidaci příslušného hardwaru a softwaru.

Společnost Delphi tak nebude nucena vázat kapitál na nákup počítačů a notebooků a bude se moci soustředit na svou hlavní činnost dodavatele pro automobilový průmysl. Jedno kontaktní centrum pro všechny požadavky související s počítači pro ni navíc bude mnohem pohodlnější.

Siemens Business Services je jedním z vedoucích poskytovatelů IT služeb. Siemens Business Services je součástí skupiny Siemens a zaměřuje se na poskytování IT služeb v celém hodnotovém řetězci – od strategického IT poradenství až po systémovou integraci a provoz IT infrastruktury svých zákazníků. Společnost je schopna svým zákazníkům poskytovat měřitelnou přidanou hodnotu díky komplexnímu know-how a znalosti specifik jednotlivých odvětví. Siemens Business Services se řadí mezi deset největších světových poskytovatelů služeb v oblasti outsourcingu, správy a údržby IT. Společnost dosáhla v obchodním roce 2003 (skončil 30. září 2003) tržeb ve výši 5,2 miliardy EUR. V České republice patří Siemens Business Services s tržbami 826 miliónů Kč mezi pět největších systémových integrátorů. Příslušnost mezi přední IT společnosti byla potvrzena také odbornou veřejností, která zvolila Siemens Business Services mezi TOP 10 systémových integrátorů v letech 2002 a 2003. Všechny poskytované služby jsou garantovány v nejvyšší spolehlivosti a kvalitě, která je podpořena zavedením systému řízení jakosti podle norem ISO 9001:2000. Více informací naleznete na http://www.sbs­.siemens.cz.

Pro více informací prosím kontaktujte:

Ing. Petr Adámek
Marketing & Alliance Manager
Siemens Business Services spol. s r.o.
Evropská 33a, Praha 6
Telefon: +420 233 034 280
Telefon: +420 233 034 211
E-mail: marcom@sbs.si­emens.cz
http://www.sbs­.siemens.cz

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).