Hlavní navigace

Telefony s dotekem elegance: Siemens Gigaset S670 a S675

[Tisková zpráva] Elegantní, nadčasové a funkční: nové telefony Gigaset S670 a S675 s integrovaným telefonním záznamníkem, které obdržely designérskou cenu iF, nabízejí kombinaci vysoké kvality a prvotřídního designu. Tyto spolehlivé a jednoduše ovladatelné bezšňůrové DECT telefony mají extra velký podsvícený displej (podporující 65.000 barev), přehledně rozloženou klávesnici, intuitivní grafické menu a vynikající zvuk. Intuitivní rozhraní, integrovaný kalendář, telefonní seznam a funkce SMS z telefonů Gigaset S670 a S675 činí jednoduchou, praktickou volbu pro přehled o všech kontaktech a schůzkách.

Sdílet

Telefony Siemens Gigaset S670 a S675 ve svém chromovém a matně černém provedení a s inovovanou základnou ve tvaru písmene L budou krásným doplňkem jakékoli domácnosti či malé kanceláře. Nové telefony řady S nabízejí řadu funkcí, které uvítají lidé s rychlým životním stylem. Mezi tyto funkce patří telefonní seznam až pro 250 kontaktů s tím, že každý kontakt obsahuje jméno, až tři různá telefonní čísla, e-mailovou adresu a narozeniny. Tato nová řada telefonů Gigaset umí také odesílat a přijímat až 640 znaků dlouhé textové zprávy.

Telefon Gigaset S675 má zabudovaný telefonní záznamník s až 40 minutami nahrávacího času. Telefonní záznamník také umí zasílat podrobné SMS na mobilní nebo externí telefon, když dostanete vzkaz (závisí na provozovateli sítě), a vzkazy lze vyzvednout vzdáleně.

Hovory jsou s telefony Gigaset S670 a S675 jednodušší, neboť mají vynikající zvuk, pohodlnou funkci handsfree (v plně duplexní kvalitě) a standardní připojení náhlavní soupravy. Na sluchátku lze také jednoduše upravit hlasitost.

Díky nové technologii ECO DECT společnosti Siemens mohou zákazníci od telefonů Gigaset S670 a S675 očekávat až o 60 % nižší spotřebu energie v porovnání s tradičními telefony Gigaset. Také vysílací výkon základny je upravitelný a když se telefon nachází v základně, sníží se vysílací výkon téměř na nulu. Když se využívá několik sluchátek (kdykoli lze použít až šest dalších sluchátek), mohou uživatelé manuálně snížit vysílací výkon, který sníží dosah telefonu uvnitř budovy o zhruba 25 až 30 metrů.

Telefony Gigaset S670 a S675 jsou nyní již v prodeji. Doporučená koncová cena telefonu Gigaset S670 je 2.590,– Kč a Gigaset S675 s telefonním záznamníkem je za 3.190,– Kč – další sluchátko včetně nabíječky stojí 2.590,– Kč.