Hlavní navigace

Siemens představuje VoIP telefon s integrovaným routerem Gigaset CE450 IP R

[Tisková zpráva] Bezšňůrový VoIP telefon Gigaset CE450 IP R od společnosti Siemens Home and Office Communication Devices je řešením „vše v jednom“ pro telefonování přes internet. S integrovaným routerem umožňuje tento rozšiřitelný telefonní systém uživatelům provádět až dva VoIP hovory najednou a zároveň surfovat na internetu. Tento flexibilní a funkcemi nabitý systém také uživatelům dovoluje zřízení až šesti SIP účtů u různých poskytovatelů.

Sdílet

VoIP telefon Gigaset CE450 IP R internetové volání zjednodušuje. Díky integrovanému routeru uživatel jednoduše připojí PC nebo notebook k ethernetovému portu základny a může surfovat po internetu a provádět až dva VoIP hovory najednou. Pokročilé protokoly kvality služeb (QoS) zajišťují přioritu VoIP hovorům, tzn. při stahování objemných dat a surfování na internetu uživatel může souběžně hovořit přes internet bez jediného vlivu na jeho kvalitu.

Telefon Gigaset CE450 IP R také kombinuje flexibilitu podpory až šesti SIP účtů různých poskytovatelů. Tato funkce je praktická a snadno použivatelná. Jednotlivá sluchátka mohou uživatelé přiřadit jednotlivým SIP poskytovatelům.

Sluchátko je součástí IP portfolia Gigaset, a proto se mohou uživatelé stát členy komunity Gigaset.net. Tato služba umožňuje volání mezi uživateli IP telefonů Gigaset – například modelu Gigaset CE450 IP R – kdykoli zdarma. Uživatelé také mohou na svém sluchátku vyhledávat v online telefonním seznamu a zjistit, kdo další je součástí komunity.

Dalšími funkcemi modelu Gigaset CE450 IP R jsou například podsvícený barevný displej, handsfree sluchátko a polyfonní vyzváněcí tóny. Toto sluchátko má také adresář s kapacitou až na 100 jmen a čísel a dosah až 50 metrů v budovách a 300 metrů na volném prostranství.

Telefon Gigaset CE450 IP R je nyní již nabízen na českém trhu u distributorů Fast ČR, ISC Communication Czech, Micos a Setos. Doporučená koncová cena telefonu je 3990,– Kč s DPH.