Hlavní navigace

Silikozy.cz - nový speciál serveru Vitalia.cz

[Tisková zpráva] 13. července 2010 - Přírodní versus silikonová prsa - tak by se dalo shrnout zaměření letního speciálu Silikozy.cz, se kterým přichází server Vitalia.cz. V něm se čtenáři dozví nejrůznější informace o plastických operacích prsou, názory odborníků i známých osobností, a v neposlední řadě budou moci o této problematice sami diskutovat. Připravena je také soutěž o iPhone 3G S a originální trička.

Sdílet

Server Vitalia.cz zpestří svým čtenářům letošní léto novým speciálem s názvem Silikozy.cz. V něm se zaměří na problematiku prsou ze všech možných úhlů pohledu, ať již zdravotního, estetického či historického. Jsou lepší přírodní, nebo umělá prsa? Proč ženy vlastně podstupují plastické operace a jaká jsou jejich rizika? Jaký je názor na prsa v různých částech světa a v odlišných kulturách? To jsou jedny z mnoha otázek, na které bude letní speciál hledat odpověď.

Připraveny jsou nejen redakční články, ale i rozhovory s plastickými chirurgy, psychology, známými osobnostmi nebo třeba ženami, které plastiku podstoupily. V krátké anketě mohou čtenáři sami vyjádřit, zda dávají přednost přírodě, nebo silikonu.

„V našem speciálu chceme nejen informovat o této problematice, ale zároveň vyvolat širší diskusi o tom, jaká je motivace žen podstupujích plastiku, jaká jsou pro a proti, a co na to říkají muži. Zajímají nás názory a zkušenosti našich čtenářů i čtenářek; těm nejzajímavějším se budeme věnovat v dalších článcích,“ upřesňuje šéfredaktorka serveru Vitalia.cz Lenka Krbcová.

K příležitosti spuštění speciálu Silikozy.cz připravil server Vitalia.cz také originální trička. Jejich majitelky se mohou na prsou pyšnit nápisem „No Silicone, 100 % Nature“. Trička v bílé, růžové a modré barvě jsou k dispozici k zakoupení v e-shopu.

Redakce připravila také lákavou soutěž „Krása prsou“ o nejkrásnější fotografii horních partií, ať již přirozených, nebo umělých. Po celé léto mohou soutěžící zasílat své fotografie, které bude na stránkách speciálu hodnotit široká veřejnost. Autoři fotek, které dostanou nejvíce hlasů v jednotlivých týdenních kolech, obdrží trička „No Silicone, 100 % Nature“. Hlavní cenou je pak iPhone 3G S, který získá ten, jehož fotografie dostane od čtenářů ve finálním kole nejvíce hlasů.

O Vitalia.cz (www.vitalia.cz)
Vitalia.cz je portál o zdravém životním stylu. Je určen všem, kteří hledají objektivní informace týkající se zdraví, rodiny, jídla nebo relaxu. Součástí webu jsou kromě tematicky zaměřených článků také rozsáhlé katalogy, a to včetně možnosti lokalizace v rámci České republiky.

O společnosti Internet Info, s. r. o. (www.iinfo.cz)
Společnost Internet Info, s.r.o., je jednou z největších mediálních společností českého internetového trhu s širokým portfoliem služeb. Je vydavatelem známých zpravodajských a zábavních serverů (např. Lupa, Měšec, Root, DigiZone, Podnikatel, Slunečnice, Bomba, Vitalia), provozuje profesionální systém pro měření a analýzu návštěvnosti NAVRCHOLU.cz a pod značkou Dobrý web poskytuje konzultační služby v oblasti internetového marketingu a realizuje studie internetového trhu v České republice. Organizačně zajišťuje také chod sdružení TUESDAY Business Network, které pořádá odborné konference a setkání IT odborníků.