Hlavní navigace

Silný signál WLAN ve všech koutech

[Tisková zpráva] Přístupové, multifunkční body ASUS pokrývají až 850 metrů volného prostoru

Sdílet

Praha 10. listopadu – ASUSTeK Computer Inc. (ASUS), přední dodavatel vysoce výkonných bezdrátových řešení, představuje bezdrátové přístupové body WL-320gE a WL-320gP, které umožňují pokrýt volný prostor v rozmezí až 850 metrů. Nejnovější přístupové body ASUS mohou sloužit také jako klienti, mosty, opakovače nebo brány a nabízejí tak univerzální bezdrátové řešení pro prostředí různých bezdrátových sítí (WLAN).

Citlivost příjmu a rozsah pokrytí
Díky vestavěnému výkonovému zesilovači s průměrným vysílacím výkonem 20 dBm a anténám se ziskem 5 dBi přináší WL-320gE a WL-320gP vynikající kvalitu signálu a rozsah pokrytí až 850 metrů ve volném prostoru. Jejich použití je zvláště vhodné v režimu přístupového bodu, kde hrají rozhodující roli kvalita signálu a rozsah pokrytí.

Firemní síťové řešení
WL-320gE i WL-320gP podporují většinu požadavků na firemní sítě včetně SNMP, Multiple SSID a VLAN. Podpora SNMP standardu (v3) umožňuje správcům sítě ovládat na dálku více přístupových bodů. Výbava Multiple SSID a VLAN pak nabízí ekonomické řešení pro rozdělení fyzického prostředí na virtuální síťové oblasti, a to s různou úrovní zabezpečení pro širokou škálu požadavků aplikací. WL-320gP umožňuje navíc napájení přes Ethernet (kompatibilní s 802.3af), což odstraňuje obtíže se zajištěním napájení v místě instalace.

Bezdrátové řešení 5-v-1
Přístupové body ASUS pracují také jako opakovače, mosty, klienti a brány. Režim opakovač (Repeater): Opakuje signál z hlavního přístupového bodu, když je nutné zvýšit dosah signálu v rozlehlém areálu. Režim most (Bridge): Spojuje až čtyři WLAN, aby umožnil síťovou instalaci s více segmenty. Režim klient (Client): Pro bezdrátové připojení produktů s ethernetovým portem RJ-45, jako jsou například notebooky, stolní PC a herní konzole. Režim brány (Gateway): Podporuje DHCP, NAT, PPPoE, PPTP a firewall, což přináší vynikající flexibilní řešení brány.