Hlavní navigace

SILVESTR NA REGIONU S MILOSLAVEM ŠIMKEM

[Tisková zpráva] Silvestr ve vysílání Českého rozhlasu Region bude patřit velkému komikovi a učiteli Miloslavu Šimkovi. Vzpomínat na něj budou už dopoledne po 10. hodině v Pochoutkách kolegové ze Semaforu a odpoledne po 13. hodině čeká posluchače Regionu čtyřhodinový blok pořadů Nalaďte si legraci – speciál s jeho bývalými kolegy, nahrávači a komiky.

Sdílet

SILVESTROVSKÉ POCHOUTKY V BARU
Poslední den roku 2010 pozvou Naďa Konvalinková a Patrik Rozehnal posluchače pořadu Pochoutky na skleničku dobrého pití do koktejlového baru, kde budou drinky popíjet a na Miloslava Šimka vzpomínat Jiří Krampol, Uršula Kluková a Luděk Sobota. Dozvíte se, kde se poprvé potkali, jaký byl Slávek principál, proč si kupoval od Luďka Soboty pyžamo, proč nemluvil s Uršulou Klukovou, když si vzala „mrkváče“, čemu se lidé smáli na jevišti nebo jaký byl Miloslav Šimek v soukromí. Dvouhodinové Pochoutky začínají na Regionu v 10 hodin dopoledne, v repríze pak po 17. hodině.

SILVESTROVSKÁ LEGRACE
Silvestr bude na Regionu patřit i pořadům Nalaďte si legraci – speciál. Všechny budou také věnovány Miloslavu Šimkovi a jeho spolupracovníkům. Můžete se těšit na ty nejlepší scénky a vyprávění, ukázky z divadelních semaforských představení, televizních pořadů a hudebních estrád, kde uslyšíte kromě zmíněného Miloslava Šimka i Jiřího Krampola, Luďka Sobotu nebo Uršulu Klukovou. Pořady Nalaďte si legraci – speciál uslyšíte na Regionu od 13. do 17. hodiny.

Český rozhlas Region je regionální stanice Českého rozhlasu pro obyvatele a návštěvníky Středočeského kraje. V průběhu dne svým posluchačům poskytuje nepřetržitý proud informací převážně regionálního charakteru (zprávy každou hodinu, ráno každých 20 minut, regionální předpověď počasí a dopravní servis), aktuální i náročnější publicistiku, kvalitní hudbu a zábavu. Večer a v noci vysílá pořady určené národnostním a sociálním menšinám, komponované hudební speciály i pořady kontaktní a slovesně-zábavné. Ke stěžejním pořadům Českého rozhlasu Region patří talk show Jana Rosáka Tandem, dále rozhovor K věci Tomáše Pancíře s významnou osobností veřejného života na aktuální středočeské téma, pořad o vaření Pochoutky, jehož autory jsou Naďa Konvalinková a Patrik Rozehnal a v neposlední řadě i hudební pořad U muziky s Josefem Zímou a pravidelný týdeník o zahrádkaření a kutilství Hobby magazín Eduarda Hrubeše.

Český rozhlas Region vysílá ve středních Čechách na frekvencích Mělník 87,6 FM; Beroun 88,4 FM; Benešov 99,0 FM; Příbram 100,0 FM; Mladá Boleslav a Nymburk 100,3 FM; Rakovník 100,4 FM; Kutná Hora, Kolín a Kladno 100,5 FM.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).