Hlavní navigace

Silvestrovská jízda Martina Dejdara

[Tisková zpráva] V silvestrovském speciálu Autosalonu se můžete těšit na závod hereckých osobností ve formuli Radical. Do nadupaných vozů usednou hereci Martin Dejdar, Mirek Vladyka nebo Jiří Dvořák. Mimo to vás zavedeme do zákulisí autosalonu, přiblížíme úskalí moderátorů při natáčení a samozřejmě nebudou chybět oblíbené přeřeky a nepovedené scénky. Naši experti se ohlédnou za letošními testy a vyberou za sebe ten nejlepší. Dacia Duster se opět dostane do akce, tentokrát nahradí lyžařský vlek. Mimochodem – věděli jste, že slavit je mnohem levnější než jezdit autem? Ceny benzinu a nafty se totiž vyšplhaly do tak astronomických výšin, že to téměř odpovídá tomu, jako kdybyste do svých nádrží lili kvalitní českou dvanáctku.

Sdílet

A co jsme za minulý rok s Autosalonem zvládli? Naše bilance je více než 200 testovaných aut, 40 zahraničních výjezdů a desítky tisíc nalítaných mil. Řadě z vás nedá spát naše tajemná blondýna. Během loňského roku se zúčastnila 13 duelů, dva z vás si odnesli výhru deset tisíc korun. Neporazitelná tedy není! Dnes se ale blondýna ocitne ve zvláštní situaci. Silvestr oslavíme na závodní placce. Aneb jak jezdí slavní. Ve formuli Radical si zařádí herec Martin Dejdar, Mirek Vladyka a také herec a moderátor autosalonu Jiří Dvořák. Mistry volantu zastoupí David Vršecký a naše tajemná řidička.

A jaké zkušenosti má s řízením formule Martin Dejdar? „Nic podobného jsem asi zatím neřídil. Mohu se chlubit zkušeností, ale jenom jako spolujezdec, kdy mě v McLarenu vezl Olivier Panis. To jsem seděl vzadu a stačilo to. Překvapilo mě, co se tam všechno musí hlídat. Doufám, že jim to auto nezničím a bude po mě moct jet někdo jinej.“

Jak to všechno dopadne, uvidíte 31. prosince v 8.50 na Primě v Autosalonu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).