Hlavní navigace

SIMAC TECHNIK ČR MĚNÍ PRAŽSKOU ADRESU

[Tisková zpráva] Praha 10. května 2007 – Společnost Simac Technik ČR, přední tuzemský integrátor v oblasti infrastruktury informačních a komunikačních technologií, začala od 9. května fungovat na nové pražské adrese. Z pražské Troji a Holešovic se společnost přestěhovala do administrativního centra Avenir Business Park v Nových Butovicích na Praze 5. Vedle pražské centrály společnost bude i nadále působit rovněž ze svého stávajícího brněnského pracoviště.

Sdílet

Nové sídlo na Praze 5 poskytne společnosti Simac potřebný prostor k dalšímu rozvoji. „Pražská Trója byla českému Simacu příjemným a reprezentativním domovem“, komentuje stěhování Jaroslav Štefl, výkonný ředitel společnost Simac Technik ČR. „ S ohledem na rozšiřování našich aktivit a související personální růst firmy však bylo nutné najít nové sídlo. Věřím, že moderní a pražským metrem dobře dostupný obchodní areál v Nových Butovicích poskytne kulturní prostředí jak našim zaměstnancům, tak rovněž zákazníkům, kteří nás navštěvují.“

Na ploše přes 900 m2 v butovickém centru Avenir Business Park nalezne Simac jak kancelářské prostory, tak optimální prostředí pro technické laboratoře a další technické zázemí.

Nová adresa pražské centrály společnosti je:
Simac Technik ČR, a.s.
Avenir Business Park, budova B
Radlická 740/113c
158 00 Praha 5.