Hlavní navigace

SIMAC TECHNIK ČR OBHÁJIL STŘÍBRO

[Tisková zpráva] Praha 1. března 2007 - Společnost Simac Technik ČR, přední tuzemský integrátor v oblasti infrastruktury informačních a komunikačních technologií, oznamuje, že úspěšně prošla náročným recertifikačním auditem a obhájila tak titul Cisco Silver Certified Partner na další rok. Tento prestižní titul byl Simacu udělen počátkem loňského roku.

Sdílet

„Titul je významným oceněním celé firmy – vždyť audit potvrzuje kvality partnera ve všech oblastech obchodního cyklu od marketingu, přes předprodejní podporu zákazníka a nabídkový proces až po oblast logistiky a realizace dodávky a následné servisní péče,“ uvedl Vladislav Svatoš, ředitel pro marketing a obchodní rozvoj společnosti Simac. Audit, který pro Cisco Systems prováděla nezávislá zahraniční firma NFS – International Strategic Registrations Ltd, kontroloval jak požadované počty certifikovaných specialistů, tak i vnitřní procesy uchazeče o titul a úroveň spokojenosti zákazníků s partnerem v předprodejní a poprodejní fázi.

Podmínky splnění auditu
Partner musí při auditu dokladovat minimální počet respondentů z řad zákazníků a průměrný dosažený počet bodů, kterým respondenti hodnotí lokální firmu. Simac Technik ČR v tomto směru výrazně předčil průměr, platný pro region České republiky. Zpráva auditora rovněž vysoce ocenila integraci průzkumu spokojenosti zákazníků do firemního systému řízení jakosti podle ISO 9001.

Dalším předpokladem certifikace je rovněž získání minimálního požadovaného počtu individuálních certifikací techniků a obchodníků, jako je například CCIE, CCNP, CCNA či Sales Expert. „Simac Technik ČR nejenže tyto limity splňuje, ale například v počtu požadovaných specialistů CCNP a CCNA je více než dvojnásobně překračuje,“ dodal Svatoš. Náročným auditem prošly také interní firemní procesy týkající se předprodejní podpory zákazníků. Jako silnou stránku zpráva auditora ocenila práci s laboratoří „VPN Security Demo“, která je k dispozici zákazníkům společnosti.

Pro poskytování kvalitního servisu – ať už na základě objednávky, nebo v rámci servisního kontraktu – je nezbytně nutné, aby byl procesně vypilovaný a plně funkční tzv. call-tracking systém, a to včetně zapracovaných eskalačních procedur v případě ohrožení dodržení sjednaného SLA (Service-Level Agreement). Předmětem auditu byl rovněž způsob práce s náhradními díly v rámci skladu náhradních dílů a proces výměny vadného dílu u zákazníka.

Přínosy partnerského statusu
Simac Technik ČR obohatil holding Simac o další „drahý kov“ v kontextu společnosti Cisco Systems (Simac je již zlatým partnerem v Nizozemí a stříbrným partnerem v Belgii a Lucembursku). „Je to bezpochyby prestižní ocenění, které hovoří o vysokém stupni firemní kultury a úspěšném zvládání technologie Cisco Systems. V lokálních podmínkách se naše společnost dostává, mezi desítkami partnerů Cisco Systems, do úzké skupiny nejvýznamnějších partnerů, kterým výrobce svěřuje nejnáročnější projekty,“ řekl Vladislav Svatoš.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).