Hlavní navigace

Simona z Ulice zatočí se svými kily!

[Tisková zpráva] V úterý, tedy 14. září 2010, se Pavla Tomicová, představitelka Simony Pavlicové z oblíbeného denního nekonečného seriálu TV Nova Ulice, rozhodla zatočit se svými kily! Její odhodlání přišel podpořit i Václav Svoboda alias Lumír Nykl, který má již tuto zkušenost za sebou.

Sdílet

Praha, 15. září 2009 – Simona to má spočítané. Lékař jí v pátečním dílu Ulice doporučí, aby zhubla. A to znamená, že musí pár kil shodit i její představitelka Pavla Tomicová. Ta se k tomu postavila čelem. Obrátila se na Václava Svobodu, který v Ulici hraje Lumíra Nykla, aby jí domluvil rande se svým osobním trenérem, pod jehož dozorem shazoval kila on.

Slovo dalo slovo, a tak se Pavla v úterý oblékla do tepláků a pod bedlivým dohledem svého kolegy se postavila po dlouhé době na váhu. Pak už začala mučit tělo pod taktovkou osobního trenéra na posilovacích strojích. Václav Svoboda jí byl samozřejmě po celou dobu oporou, i když dost dvojznačnou. Při předávání zámku od své skříňky ve fitness centru si do ní neopomněl rýpnout: „To je naposledy, co si můžu sáhnout na tyhle bůčky.“ A co na to Pavla? „Nevím, jestli se mi podaří shodit celých deset kilo, jak mám v plánu. Ale byla bych moc ráda, kdyby se mi povedlo opět nastartovat a rozhýbat tělo. Kdysi jsem hodně sportovala a cítím, jak mi pravidelný pohyb nyní chybí.“

Hubnutí Václava Svobody před rokem a půl vyvolalo nebývale široký zájem. Jeho odhodlání tehdy inspirovalo velké množství diváků, kteří se rozhodli následovat Václavův příklad. Od pátku tedy mohou diváci začít shazovat kila společně se Simonou! Více informací o této akci, trvající dvanáct týdnů, soutěži s ní spojené i o samotném hubnutí Simony se dozvědí po odvysílání pátečního dílu Ulice na internetových stránkách tohoto seriálu – www.nova.cz/ulice.