Hlavní navigace

Simony kamarádka bude novou posilou kadeřnictví v Ulici!

[Tisková zpráva] Už zítra, 2. listopadu, začne v kadeřnictví v Ulici pracovat nová posila, Simonina kamarádka Romana Havlíčková v podání herečky Máši Málkové. Simona bude radostí bez sebe! Jak zapadne nová posila mezi stávající kadeřnice?

Sdílet

Praha 1. listopadu 2010 – Bude to rychlé, ale kadeřnictví si to žádá. Simona dohodí Ingrid svou blízkou kamarádku Romanu. Ingrid se rozhodne, že Romanu přijme, a osazenstvo tak bude zase v plném počtu. Romana je pro Simonu kamarádka se vším všudy, ví o všem, co se Pepana týče. Simoně a nejen jí, bude umět Romana podat pomocnou ruku. Zapadne Romana mezi ostatní a bude takovou posilou, jakou si Ingrid představuje?

Herečka Máša Málková, rodačka z Podblanicka, má s herečkou Marií Málkovou společné jen jméno. Diváci mohli vidět Mášu Málkovou v seriálech Comeback nebo v Ordinaci v růžové zahradě 2. Účinkovala v několika pražských divadlech – Divadle na Vinohradech, v Divadle Na Prádle, v Blaníku a v A Studiu Rubín. Společně se svým partnerem se věnuje sportu. Už několik let dělá „westernový sport“ na PB Ranchi a věnuje se také rekreačnímu potápění.

Ulice – každý všední den v 18:30 na TV Nova

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).