Hlavní navigace

Simpsonovi slaví narozeniny – Prima COOL je chystá k vysílání od 1.1.2010!

[Tisková zpráva] Simpsonovi slaví 17. 12. tohoto roku jedno ze svých výročí. Přesně v tento den byl v USA před dvaceti lety vysílán první díl tohoto kultovního seriálu. V českém překladu se jmenuje Vánoce u Simpsonových a diváci si jej budou moci připomenout 1. ledna 2010 ve vysílání Prima COOL. Od 19 hodin poběží hned deset epizod za sebou, a to včetně pilotního dílu. Od 2. 1. se na obrazovkách se značkou COOL budou poté vysílat pravidelně dva díly denně. Diváci se mohou těšit i na v Čechách ještě nevysílanou 21. sérii s již osvědčeným týmem českého znění.

Sdílet

Nováček Primy tak chce oslavit výjimečnou událost – v jeho programu se objeví seriálový titul, který už byl vysílán ve více než sedmdesáti zemích světa a získal mnohá ocenění včetně Emmy a Oscarů. Žlutá rodinka si získala takovou popularitu, že se může pyšnit vlastní hvězdou na hollywoodském chodníku slávy, vydáním poštovních známek s podobiznami postav seriálu nebo decentním aktem Marge na titulní straně listopadového vydání prestižního časopisu Playboy, a to včetně článku o této kreslené postavě v obsahu tohoto světoznámého magazínu.

Výjimečnou oblibu si seriál o specifické rodině ze Springfieldu získal i v České republice. Stalo se tak nejen díky poměrně brzkému uvedení po odvysílání v Americe, ale zejména zásluhou skvělého dabingu, jehož kvalita bude součástí fenoménu Simpsonových také na FTV Prima. Závazek dodržet špičkovou úroveň českého znění je pro Primu prioritou. Je ráda, že divákům bude moci na programu Prima COOL přinést nejen řady seriálu již v ČR vysílané, ale také novou 21. sérii, jejíž českou verzi vytvořil osvědčený tým, který Simpsonovi provází od vstupu na českou televizní půdu. Za všechny jmenujme alespoň dabéry Helenu Štáchovou, Martina Dejdara, Jiřího Lábuse a Vlastimila Zavřela. A pochopitelně také režiséra českého znění Zdeňka Štěpána.