Hlavní navigace

Šindler a syn využívá pro svůj internetový obchod řešení od společnosti Šilhavý s.r.o.

[Tisková zpráva]

Sdílet

Šindler a syn využívá pro svůj internetový obchod řešení od společnosti Šilhavý s.r.o.

Vsetín, 28. července 2004 – Společnost Šilhavý s.r.o. dokončila implementaci systému Zoner inShop pro internetovou prodejnu opavské firmy Šindler a syn.

Šindler a syn patří mezi přední servisní a prodejní střediska značky Panasonic v České republice. Cílem otevření internetové prodejny bylo nabídnout zboží a služby také zákazníkům mimo Moravskoslezský kraj.

Systém pro internetové prodejny Zoner inShop byl zvolen z důvodu bezchybné a zejména praxí ověřené funkčnosti. Spojením Zoner inShopu, bezframeové implementace, propracovaného designu a dobře připraveného katalogu zboží vznikla prodejna, která nabízí zákazníkům maximální komfort a jednoduchost při nakupování zboží.

Internetová prodejna firmy Šindler a syn je umístěna adrese www.panasonicob­chod.cz.

V případě zájmu o další informace, prosím kontaktujte:

Radek Šilhavý, Šilhavý s.r.o.
tel.: +420 571 424 867
mobil: +420 603 704 544
e-mail: radek@silhavy.cz
adresa: Svornosti 1908, 755 01 Vsetín

O společnosti Šilhavý s.r.o.

Společnost Šilhavý s.r.o. (www.silhavy.cz), dodává internetové aplikace a systémy pro publikování na internetu, elektronické obchody, firemní prezentace, publikační a inzertní servery. Klientům nabízí profesionální publikační systém Rozruch 2.0 a řešení elektronických obchodů na bázi systému Zoner inShop 3.0, jehož je nejvýznamnějším implementátorem.