Hlavní navigace

Siobhan MacDermottová je novou ředitelkou pro globální korporátní komunikaci a vztahy s investory v AVG Technologies

[Tisková zpráva] Česká republika, 25. září 2008 – Společnost AVG Technologies, přední dodavatel bezpečnostního software, představuje novou ředitelku pro globální korporátní komunikaci a vztahy s investory Siobhan MacDermottovou. Před nástupem do AVG Technologies působila jako viceprezidentka globální komunikace a prozatímní globální ředitelka marketingu ve společnosti McAfee.

Sdílet

„AVG pokračuje v expanzi na světových trzích, proto je důležité posílit povědomí o naší značce a její pozici, chceme-li naplnit naše strategické cíle,” řekl generální ředitel AVG Technologies JR Smith. „Hledali jsme vhodného člověka, který by vedl vztahy s investory a globální komunikaci, což nás přivedlo k Siobhan MacDermott, která naše představy naplňuje. Má nejen zkušenosti z oboru, ale i mnohaletou praxi ve vedení a řízení vztahů s veřejností a investory i budování globálních komunikačních tý­mů."

Siobhan MacDermottová odpovídala v McAfee za strategii korporátní komunikace a celosvětové vztahy s veřejností (public relations). Do firmy nastoupila v červnu 2005, vedla projekty krizové komunikace, vystupovala jako tiskový mluvčí společnosti a dohlížela na veškeré komunikační aktivity na celosvětové úrovni.

„Díky neustálému růstu a skvělým produktům má AVG jedinečnou pozici v oblasti počítačové bezpečnosti,” řekla Siobhan MacDermottová. „S novými úkoly a odpovědností jsem získala i jedinečnou příležitost pomoci AVG v dalším růstu a prezentovat firmu jako dodavatele široké škály bezpečnostních produktů."

Siobhan MacDermottová ziskala titul MBA v oboru mezinárodní obchod na prestižní manažerské škole Thunderbird. Mluví plynule čtyřmi jazyky a je často vyhledávaným řečníkem na odborných konferencích. Před nástupem do McAfee zastávala různé pozice ve vyšším managementu u RSA Security, Betrusted, Telephia a Sprint PCS. Založila a řídila konzultační firmu Takatech, která se specializovala na strategické obchodní poradenství, zaměřené na vstup na nové trhy a pracovala pro řadu známých světových společností.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).