Hlavní navigace

Síť BillBoard Media zaznamenala 2 miliony kliků

[Tisková zpráva] Během měsíce června klikly na reklamu v síti BillBoard Media 2 miliony uživatelů internetu.

Sdílet

Opava, 31. července 2007 – Internet Billboard, přední český dodavatel služeb pro správu internetové reklamy, oznámil dva miliony kliků v síti BillBoard Media, jejímž je provozovatelem. BillBoard Media sdružuje více než 25 tisíc serverů a stránek a zobrazí více než 1 000 000 000 reklam měsíčně.

„Bannerová reklama je stále účinnou formou internetové reklamy," připomíná marketingový manažer IB Miloš Rohovský. „A to především ve spojení s oborovým a regionálním cílením a kvalitními statistikami umožňujícími neustálý dohled nad jejím průběhem. Červnové výsledky, které zveřejňujeme, podtrhují, že zasáhne široký okruh uživatelů."

O společnosti Internet BillBoard
Společnost Internet BillBoard je předním poskytovatelem služeb, řešení a technologií v oblasti internetové reklamy. Divize BillBoard je provozovatelem největšího reklamního systému na českém internetu. Provozovatelům serverů nabízí maximalizaci příjmů z reklamy na jejich vlastních stránkách a zadavatelům reklamy nákup reklamního prostoru napříč internetovými servery. Divize BB Elements je významným dodavatelem služeb a nástrojů pro správu reklamních ploch a kampaní pro provozovatele serverů, mediální agentury a mediální zastupitelství.