Hlavní navigace

Síť NewLinx končí, uživatelé mohou přejít do sítě BillBoard i se svými stávajícími kredity

[Tisková zpráva] Fungování sítě výměnné reklamy NewLinx společnosti Internet BillBoard (IBB) bude ukončeno začátkem března v České republice i na Slovensku. Již od března loňského roku měli uživatelé systému možnost přejít do mateřské sítě BillBoard s převodem zbylých kreditů v poměru 1:1.

Sdílet

OPAVA, 25. února 2009 – Internet BillBoard a.s., významný český dodavatel služeb pro správu internetové reklamy, ukončí k osmému březnu tohoto roku provoz výměnného bannerového systému NewLinx. Po důkladné analýze se ukázalo, že rozsah nutných inovací sítě, která běží osm let beze změn, by byl neúměrný.

„Už při převzetí NewLinx jsme věděli, že bez radikální inovace databázové části i uživatelské aplikace se neobejdeme,“ říká předseda představenstva a generální ředitel IBB Karel Pavlíček. „Tím bychom však tříštili síly, protože systém BillBoard, fungující rovněž jak v Čechách, tak i na Slovensku, je obdobný. Rozhodli jsme se tedy zaměřit úsilí našich programátorů na jedinou systémovou platformu a provoz sítě NewLinx ukončit.“

Dosavadní uživatelé systému dostali nabídku přechodu do sítě BillBoard i se svými zbývajícími kredity – od března loňského roku do konce února v poměru 1:1, v březnu 1:2. „Zapomenuté kódy, respektive volání z těchto kódů, zabezpečíme tak, aby nedocházelo k poškození nebo zpomalení načítání neaktualizovaných stránek,“ dodává K. Pavlíček.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).