Hlavní navigace

Síť TransgasNet nabízí pomoc ostatním

[Tisková zpráva]

Sdílet

Síť TransgasNet vítězí nad povodní a nabízí pomoc ostatním

Všichni zákazníci společnosti TransgasNet, včetně nejznámějšího českého portálu Seznam.cz, překonali povodně v celé České republice bez výpadku.

Síť společnosti TransgasNet je plně v provozu a opět potvrzuje pověst spolehlivého partnera navzdory náročné povodňové situaci, která v posledních dnech nastala v České republice. Housingové centrum k umístění serverů a jejich připojení k Internetu je plně funkční a nepřetržitě poskytuje své služby.

Během současné nouzové situace nabízí společnost TransgasNet všem zákazníkům instalaci serverů zdarma.

O firmě:

O společnosti TransgaNet TransgasNet a.s. (www.transgas­net.cz) byla založena dne 14.2.2000 jako dceřinná společnost Transgas a.s., pro kterou zajišťovala telekomunikační služby již od 70.let minulého století. Má dlouholeté zkušenosti s projektováním a provozem telekomunikačních a datových sítí, působila dříve jako lokální partner americké společnosti Sprint International a dlouhodobě spolupracovala i s jejím nástupcem v ČR telekomunikační společností Global One.

Pro uspokojení potřeb zákazníků využívá moderní telekomunikační technologie a vlastní optické přenosové sítě. Jako alternativní mladý operátor telekomunikačních a internetových služeb v ČR nabízí vysokorychlostní připojení do své internetové sítě TransgasNet poskytovatelům ISP a ASP: Díky vlastní vysokokapacitní trase optických sítí napříč územím České republiky do zahraničí, kterou svým zákazníkům pronajímá, poskytuje široký okruh internetových služeb včetně webhousingu velkým a středním podnikům. Nabídkové portfolio služeb doplňuje prodej HDPE chrániček na páteřním spojení, pronájem digitálních okruhů a prodej služeb ATM. Vedle rozvoje služeb pro telekomunikační operátory a korporátní klientelu je samozřejmým cílem společnosti nabídnout její služby k efektivnímu řízení českého plynárenství v nových podmínkách integrace v rodině firem německé společnosti RWE.

Více informací naleznete na webových stránkách www.transgasnet.cz

Pro další tiskové informace prosím kontaktujte:

Iveta Nohejlová, TransgasNet, a. s., Limuzská 12/3135, 100 31 Praha 10
Tel.: 02 - 67 97 27 04, Fax: 02 - 67 97 69 01
Karel Kapinus, Pram PR and Marketig, K rovinám 544/15, 158 00 Praha 5
Tel.: 02 - 51 61 32 68, Fax: 02 - 51 61 32 68, Mobil: 0603 17 75 37