Hlavní navigace

Sitcom Comeback se vrátil a hned porážel konkurenci

[Tisková zpráva] Populární sitcom Comeback se vrátil na obrazovku televize Nova. Návrat svých hrdinů přivítali diváci s nadšením. První díl Křeslo, vysílaný ve středu 23. září 2009, dosáhl v cílové skupině D 15-54 podílu na sledovanosti téměř 40 % a porazil tak všechny konkurenční pořady.

Sdílet

Praha 24. září 2009 – Původní sitcom televize Nova Comeback, který v loňském roce sbíral rekordy ve sledovanosti, se stále těší velké divácké oblibě. Jeho návrat na obrazovku, který odstartoval ve středu 23. září 2009 od 20 hodin odvysíláním prvního dílu Křeslo, přilákal k obrazovkám nejen své skalní fanoušky a porazil tak všechny konkurenční pořady. V cílové skupině D 15–54 dosáhl pořad podílu na publiku téměř 40 %. Celkem 1 022 tisíc diváků starších 15 let sledovalo včerejší epizodu Comebacku, která se stala v cílové skupině D 15–54 nejsledovanějším hraným pořadem středečního večera.

Originální český sitcom těží z generačního střetu otce Tomáše Pacovského, bývalého popového zpěváka, jenž slavil úspěch v 80. letech a v hudební branži je znám pod uměleckým pseudonymem Tomi Paci, a jeho šestnáctileté dcery Ivy, kterou vychovává s nevlastním bratrem Ozzákem. V bytě mladšího Tomáše je Ozzák už šestnáct let na návštěvě. Po mnoha krátkodobých zaměstnáních zakotvil jako prodavač v jeho obchodě s hudbou, jehož posilou je dávná Tomášova obdivovatelka Marcelka. Společnost jim často dělají dvojčata Saša a Lexa. Saša je Ivina nejlepší kamarádka, Lexa by s ní zase rád chodil. Problémy dospívajících potomků řeší Tomáš s Ozzákem a Simonou, matkou povedených dvojčat, v jejím baru U Jezevce.

Hrají: Martin Dejdar (Ozzák), Tomáš Matonoha (Tomáš Pacovský, Tomi Paci), Dana Batulková (Marcelka), Kristýna Leichtová (Iva), Matouš Ruml (Lexa), Marie Doležalová (Saša), Simona Babčáková (Simona) a další.

Comeback vysílá TV Nova každou středu od 20 hodin. Na přání nedočkavých diváků budou odvysílány první dvě řady seriálu, na něž příští rok navážou další premiérové epizody. Další informace, novinky a zajímavosti ze zákulisí přinášejí internetové stránky pořadu www.nova.cz/co­meback.