Hlavní navigace

Sitcom Comeback startuje na Nově

[Tisková zpráva] Již zítra odvysílá TV Nova první díl nového českého sitcomu Comeback. Milovníci sitcomového humoru si na své přijdou každý čtvrtek dvacet minut po deváté hodině večer.

Doba čtení: 1 minuta

Praha 3. září 2008 – Nový původní sitcom Comeback těží z generačního střetu otce Tomáše Pacovského, bývalého popového zpěváka, jenž slavil úspěch v 80. letech a v hudební branži je znám pod uměleckým pseudonymem Tomi Paci, a jeho sedmnáctileté dcery Ivy, již vychovává spolu se svým nevlastním bratrem Ozzákem. V bytě svého mladšího bratra Tomáše je Ozzák už šestnáct let na návštěvě a po mnoha krátkodobých zaměstnáních zakotvil jako prodavač v Tomášově obchodě s hudbou. Novou posilou v obchodě je dávná Tomášova obdivovatelka Marcelka, která se rozhodne uspořádat mu nejen obchod, ale i život.

Společnost Ivě a celé domácnosti Pacovských často dělají dvojčata Saša a Lexa; Saša je Ivy nejlepší kamarádka, Lexa by s Ivou chtěl chodit. Problémy dospívajících řeší Tomáš s Ozzákem a Simonou, matkou povedených dvojčat, v jejím baru U Jezevce.

V úvodním díle s názvem Křeslo řeší Ozzák zásadní problém: doslouží stará dobrá pohovka, která ve svých útrobách ukrývala různé poklady. Ozzák v ní měl navíc svůj důlek, který ho držel ve vzpřímené poloze, když přišel v podroušeném stavu z hospody… Sedačku je bezpodmínečně nutné nahradit. Nejlépe „ozzákovským“ křeslem – černým a nebezpečným!

Hrají: Tomáš Matonoha (Tomáš Pacovský, Tomi Paci), Martin Dejdar (Ozzák), Dana Batulková (Marcelka), Kristýna Leichtová (Iva Pacovská), Matouš Ruml (Lexa), Marie Doležalová (Saša), Simona Babčáková (barmanka Simona, matka dvojčat) a další.

Comeback, od 4. září každý čtvrtek ve 21:20 na TV Nova