Hlavní navigace

Sitcom Comeback startuje na Nově

[Tisková zpráva] Již zítra odvysílá TV Nova první díl nového českého sitcomu Comeback. Milovníci sitcomového humoru si na své přijdou každý čtvrtek dvacet minut po deváté hodině večer.

Sdílet

Praha 3. září 2008 – Nový původní sitcom Comeback těží z generačního střetu otce Tomáše Pacovského, bývalého popového zpěváka, jenž slavil úspěch v 80. letech a v hudební branži je znám pod uměleckým pseudonymem Tomi Paci, a jeho sedmnáctileté dcery Ivy, již vychovává spolu se svým nevlastním bratrem Ozzákem. V bytě svého mladšího bratra Tomáše je Ozzák už šestnáct let na návštěvě a po mnoha krátkodobých zaměstnáních zakotvil jako prodavač v Tomášově obchodě s hudbou. Novou posilou v obchodě je dávná Tomášova obdivovatelka Marcelka, která se rozhodne uspořádat mu nejen obchod, ale i život.

Společnost Ivě a celé domácnosti Pacovských často dělají dvojčata Saša a Lexa; Saša je Ivy nejlepší kamarádka, Lexa by s Ivou chtěl chodit. Problémy dospívajících řeší Tomáš s Ozzákem a Simonou, matkou povedených dvojčat, v jejím baru U Jezevce.

V úvodním díle s názvem Křeslo řeší Ozzák zásadní problém: doslouží stará dobrá pohovka, která ve svých útrobách ukrývala různé poklady. Ozzák v ní měl navíc svůj důlek, který ho držel ve vzpřímené poloze, když přišel v podroušeném stavu z hospody… Sedačku je bezpodmínečně nutné nahradit. Nejlépe „ozzákovským“ křeslem – černým a nebezpečným!

Hrají: Tomáš Matonoha (Tomáš Pacovský, Tomi Paci), Martin Dejdar (Ozzák), Dana Batulková (Marcelka), Kristýna Leichtová (Iva Pacovská), Matouš Ruml (Lexa), Marie Doležalová (Saša), Simona Babčáková (barmanka Simona, matka dvojčat) a další.

Comeback, od 4. září každý čtvrtek ve 21:20 na TV Nova

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).