Hlavní navigace

SITRONICS JSC představí telekomunikační řešení na veletrhu CeBIT 2007

[Tisková zpráva] Praha, 13. března 2007 – SITRONICS JSC (LSE: SITR) se zúčastní největšího mezinárodního veletrhu telekomunikačních a informačních technologií CeBIT, který se koná ve dnech 15. – 21. března 2007 v německém Hannoveru.

Sdílet

Na stánku o velikosti 165 metrů čtverečních SITRONICS JSC představí moderní technologická řešení hned několika svých divizí. Stěžejní část expozice bude tvořit prezentace divize SITRONICS Telecommunication Solutions, kterou tvoří SITRONICS Telecom Solutions, Czech Republic a.s. (dříve STROM telecom) a řecká INTRACOM TELECOM. V rámci této prezentace představí odborníci obou společností komplexní řešení pro telekomunikační operátory. Zároveň budou mít návštěvníci veletrhu možnost seznámit se na stánku Ministerstva telekomunikačních a informačních technologií Ruské federace s mikroelektro­nickou produkcí holdingu SITRONICS a jeho IT řešením v oblasti vzdělávání (eLearningu).

Hlavním tématem expozice stánku SITRONICS JSC bude digitální televize. SITRONICS JSC zde uvede unikátní platformu pro služby IPTV, jednak v podobě řešení pro IPTV služby pro uživatele PC bez použití dodatečných zařízení a pak v rámci zařízení Set-Top-Box vyvinutým společnostmi STMicroelectronics a Mikron pro kabelové, družicové, pozemní a IP vysílání. Dále expozice nabídne prezentaci systému konvergentního bilingu, platformy pro sítě příští generace (NGN), řešení WiMAX a řešení pro oblast IP Multimedia Subsystém (IMS).

V rámci stánku Ministerstva telekomunikačních a informačních technologií Ruské federace, společnost Mikron, součást divize SITRONICS Microelectronic Solutions, předvede mikroelektronická řešení pro výrobu SMART karet, včetně karet dopravních a SIM karet různého typu. Společnost Kvazar-Micro, součást divize SITRONICS IT Solutions, zde pak představí multimediální vzdělávací systém, který tvoří interaktivní třída, laboratorní zařízení a multimediální učebnice.

„CeBIT je největší mezinárodní veletrh telekomunikačních a informačních technologií. Společnosti holdingu SITRONICS se veletrhu účastní již od roku 1996. Naše společnost vnímá CeBIT jako silný nástroj k rozšiřování kontaktů,“ řekl Evgeni Utkin, prezident SITRONICS JSC. „Jako obzvlášť důležitý vnímám fakt, že v roli partnerského státu letošního CeBITu je Ruská federace. To znamená, že Rusko již není chápáno pouze jako stát se zásobami ropy a plynu, ale i jako dodavatel moderních technologií, inovativní výroby a zdroj vysoce odborného lidského kapitálu.“

Společný stánek společností holdingu SITRONICS JSC se nachází ve výstavní hale číslo 12 s označením B45.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).