Hlavní navigace

SITRONICS Telecom Solutions a Tech Mahindra spolu nabídnou IT řešení pro sítě příští generace

[Tisková zpráva] Praha, 13. února 2007 – SITRONICS Telecom Solutions Czech Republic (dříve STROM telecom), dodavatel telekomunikačních řešení a technologií, a Tech Mahidra, vedoucí poskytovatel IT služeb pro telekomunikační operátory, uzavřeli dohodu o vzájemné spolupráci s cílem nabízet společně řešení pro operátory pevných, mobilních a WiMAX sítí v Evropě, asijsko-pacifickém regionu, Africe a na Středním východě.

Sdílet

SITRONICS Telecom Solutions Czech Republic (SITRONICS TS) poskytne společnosti Tech Mahindra podporu při jejím vstupu na trhy států bývalého Sovětského svazu a východní Evropy, kam SITRONICS TS úspěšně dodává svá telekomunikační řešení TENNET, pro sítě příští generace (NGN), a FORIS, pro podporu obchodních a provozních procesů (BSS/OSS). Tech Mahindra naopak využije své stávající pozice k flexibilnější nabídce produktů SITRONICS TS směrem k telekomunikačním operátorům v Indii, asijsko-pacifickém regionu a v Africe.

Společná řešení v rámci partnerství obou společností umožní telekomunikačním operátorům snadný a rychlý přechod na IP platformu sítí příští generace na síťové i IT vrstvě bez ohledu na stávající vybavení komunikačních infrastruktur operátorů. Znalost telekomunikačního trhu v cílových regionech a vyspělé produkty SITRONICS TS umožní telekomunikačním operátorům nabízet nové služby s vysokou přidanou hodnotou a zvyšovat tak svůj zisk i spokojenost zákazníků.

„Telekomunikační průmysl prochází transformací. Tech Mahidra s těmito změnami drží krok a nabízí kompletní dodávky informačních technologií, které pokrok v telekomunikacích vyžaduje,“ uvedl CP Gurnani, prezident Tech Mahidra pro mezinárodní operace. „Partnerství se SITRONICS TS nám přináší možnost úzké spolupráce s vysoce specializovanými vývojovými odborníky. Společný přístup nám umožní nabídnout zákazníkům efektivnější využití jejich stávající infrastruktury a rychlejší zavádění nových služeb.“

„Zákazníci vyžadují špičkové technologie a vysokou flexibilitu dodavatele, a zároveň jsou velice citliví na cenu. Díky spolupráci s TechM budeme moci využít synergií při dodávce komplexních systémů, které zahrnují nejen telekomunikační vybavení, ale také IT infrastrukturu, v další vlně technologických inovací u telekomunikačních operátorů v Evropě, Asii, Africe i na Středním východě,“ uvedl Nihad Hurem, generální ředitel SITRONICS Telecom Solutions Czech Republic.