Hlavní navigace

SITRONICS TS otevírá zastoupení v Pákistánu

[Tisková zpráva] Praha, 19. června 2007 – SITRONICS JSC dnes oznámil založení nové dceřiné společnosti SITRONICS Telecom Solutions Pakistan Co. Limited se sídlem v pákistánském Lahore.

Sdílet

Telekomunikační trh v Pákistánu se díky silnému ekonomickému růstu dynamicky rozvíjí v oblasti pevných i mobilních služeb a přitahuje tak pozornost významných mezinárodních skupin z telekomunikačního sektoru. Výsledkem je 50 milionů uživatelů mobilních služeb ke konci roku 2006, více než dvojnásobek oproti začátku téhož roku, zatímco penetrace pevných sítí s plánovaným 7% pokrytím v roce 2010 ze současných 3,5 % vykazuje zdravý růstový potenciál a obrovský prostor pro další expanzi, zejména ve venkovských oblastech, kde žije 70 % populace.

„SITRONICS prostřednictvím svých zastoupení v oblasti Středního východu cílevědomě naplňuje svou vizi stát se upřednostňovaným partnerem pro dodávky ucelených řešení. Strategická spolupráce na rozsáhlých klíčových projektech jako je IP Core/WiMAX operátora ITC v Saudské Arábii a rozsáhlá bezdrátová síť ve venkovských oblastech Sýrie pro více než 140 tisíc zákazníků společnosti STE prokazují naši odbornost a ukazují široké portfolio našich produktů a služeb v oblasti informačních a telekomunikačních technologií,” uvedl Igor Hulák, ředitel telekomunikační divize SITRONICS Telecom Solutions (SITRONICS TS). „Abychom mohli maximálně vyhovět rostoucímu zájmu o systémy pro pevné sítě, IP síťová řešení, informační systémy pro telekomunikační operátory a outsourcingová řešení, rozhodli jsme se investovat do založení lokální společnosti.”

„Pákistánský telekomunikační sektor se stává významným trhem z hlediska lokálních projektů i jako základna pro rozvoj aktivit v dalších zemích regionu,“ říká Ahmad Sayed, výkonný obchodní ředitel SITRONICS Telecom Solutions Pakistan. „V tomto rámci bude služby pro strategický pákistánský trh zajišťovat nové zastoupení v Lahore.“

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).