Hlavní navigace

SITRONICS TS zajistí pro Wateen Telecom tříletý provoz billingového systému FORIS NG

[Tisková zpráva] Praha, 28. června 2007 – SITRONICS Telecom Solutions a Wateen Telecom, největší soukromá komunikační společnost v Pákistánu, oznámily uzavření dohody o dodávce billingového systému a nástrojů pro péči o zákazníky FORIS NG. Hodnota kontraktu je 7 milionů USD.

Sdílet

Řešení FORIS NG koncernu SITRONICS doplněné o řadu prvků pro správu sítí umožní pákistánskému operátorovi rychle rozšířit nabídku služeb na lokálním trhu. Smlouva zahrnuje tříleté zajištění provozu celého systému formou outsourcingu.

„Střední východ a Asie patří mezi nejrychleji rostoucí trhy na světě, místní operátoři proto neustále pracují na zvýšení efektivity, pokrytí a kvality svých sítí. Jsme přesvědčeni, že Wateen Telecom získá díky našim zkušenostem výraznou konkurenční výhodu v oblasti billingu, péče o zákazníky a reportování,“ uvedl Igor Hulák, ředitel telekomunikační divize SITRONICS Telecom Solutions (SITRONICS TS). „SITRONICS si jasně uvědomuje potenciál i stále rostoucí požadavky pákistánského trhu, společnost proto úzce spolupracuje s místními poskytovateli služeb a nedávno založila v druhém největším městě Pákistánu Lahore dceřinou společnost SITRONICS Telecom Solutions Pakistan.”

„Wateen Telecom buduje inovativní síť s vysokým výkonem a dostupností založenou na protokolu IP v Pákistánu i okolních zemích. Svým firemním i domácím zákazníkům v rámci této sítě nabízí služby typu quad-play (hlas, video, data a mobilní služby),“ uvedl Tariq Malik, výkonný ředitel společnosti Wateen Telecom „SITRONICS jsme si vybrali jako partnera pro naše místní i mezinárodní projekty na základě jeho zkušeností v oblasti komplexních integračních a provozních služeb a implementace rozsáhlých systémů v tomto regionu. Naše růstová strategie a rozmanitost služeb budou vyžadovat krátké dodací lhůty. Jsme přesvědčeni, že právě SITRONICS dokáže naše požadavky bez výjimky splnit.”

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).