Hlavní navigace

SITRONICS TS získal cenu Skokan roku

[Tisková zpráva] SITRONICS TS byl společností ORACLE CZECH oceněn jako „Skokan roku“. Cena, která je udělována obchodnímu partnerovi s nejvyšším nárůstem prodeje produktů ORACLE v oblasti EMEA za posledních 5 let, potvrzuje postavení společnosti SITRONICS TS na trhu.

Sdílet

Praha – Moskva, 1. prosince 2008 – SITRONICS Telecom Solutions, výrobce telekomunikační infrastruktury a informačních systémů, zvítězil mezi partnery ORACLE CZECH v soutěži „Skokan roku“. Společnost ORACLE, která je největším světovým dodavatelem podnikového softwaru, tak vyjádřila svou spokojenost se vzájemnou, efektivní spoluprací.

Z produktů společnosti ORACLE využívá SITRONICS TS především technologie systému řízení báze dat (SŘBD). Tato řešení implementuje do vlastních billingových OSS/BSS systémů, které na podporu provozu a podnikatelské činnosti používají nejen telekomunikační operátoři, ale také energetické společnosti a společnosti poskytující komunální služby.

Své největší uplatnění nachází platforma SŘBD ORACLE především v komplexním systému konvergentního účtování FORIS, který je vlajkovou lodí mezi produkty společnosti SITRONICS TS. „Platforma ORACLE v tomto řešení zajišťuje nejdůležitější část procesu sběru a ukládání informací a hraje významnou roli při konvergentním účtování v reálném čase“ uvedl Matěj Okáli, ředitel divize pro implementaci a technickou podporu společnosti SITRONICS TS. „Spolehlivost platformy ORACLE nám umožňuje nejen rozšířit možnosti vlastní produktové řady, ale také poskytnout našim zákazníkům nové funkcionality pro rozvoj jejich obchodu,“ dodal Okáli.

Vítězství v soutěži a ocenění „Skokan roku“ vypovídají o progresivitě společnosti SITRONICS TS a uznání této společnosti jako předního partnera ORACLE z hlediska počtu kontraktů uzavřených za posledních 5 let v centrální a východní Evropě v oblasti databází.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).