Hlavní navigace

Kancelářské skenery Epson už jsou kompatibilní s řešením společnosti TIS

[Tisková zpráva] Nové partnerství podpoří povědomí o společnosti Epson na trhu správy dokumentů, posílí její pozici na trhu se skenery a mezinárodně ji zviditelní.

Sdílet

4. února 2010 – společnost Epson, přední světová společnost v oblasti zobrazovacích technologií, a společnost Top Image Systems (TIS), průkopník v oblasti řešení sběru dat, uzavřely novou smlouvu o kompatibilitě s řešením společnosti TIS: eFLOW Unified Content Platform™. Jako reakce na zvyšující se poptávku a rostoucí důležitost správy dokumentů v podnicích tato kompatibilita zvýší publicitu společnosti Epson na trhu správy dokumentů a zároveň posílí její pozici na trhu s kancelářskými skenery.

Společnost TIS, která působí ve více než 40 zemích, dodává špičkovou technologii a řešení sběru, interpretace a třídění jakýchkoliv příchozích informací. Její vlastní software eFLOW Unified Content Platform™ poskytuje zákazníkům efektivní, flexibilní a komplexní řešení v jedné platformě na sběr, klasifikaci, zpracování, ověřování a distribuci citlivých a důležitých údajů, které obsahují příchozí dokumenty.

Patrick Perrot, produktový manažer společnosti Epson Europe, dodal: „Společnost Epson má vynikající pověst díky vývoji inovativních kancelářských skenovacích zařízení, které zvyšují produktivitu a maximalizují efektivitu práce. Naše nová kompatibilita s řešením společnosti TIS pomůže přitáhnout nezávislé prodejce řešení do sítě společnosti Epson. Naší motivací je posílení pozice na trhu správy dokumentů, zviditelnění společnosti Epson a plnění potřeb našich obchodních zákazníků po celé Evropě.”

Nová smlouva se týká firemního skeneru Epson GT-S80, který nabízí vynikající výkon v podnikovém provozu a přináší řadu funkcí zvyšujících rychlost, kvalitu, spolehlivost a úspornost. Tento skener má automatický podavač dokumentů s kapacitou 75 listů formátu A4, dosahuje rychlosti skenování až 40 stran za minutu a rychlosti konverze až 80 obrázků za minutu. Funkce, jako např. jednoprůchodové oboustranné skenování, ultrazvuková detekce podání dvou listů, oddělování dávek anebo automatické odstranění prázdných stránek, zvyšují výkon, šetří čas a zvyšují produktivitu práce.

Perrot pokračoval: „Tato smlouva se společností TIS povede ke zlepšení komunikace, snížení nákladů a spotřeby papíru a také ulehčí archivování údajů.“

Společnost TIS navrhla řadu modulů, jako např. eFLOW Invoice Reader pro uživatele softwaru Accounts Payable anebo eFLOW pro aplikaci Mailroom. Tyto moduly doplní v současnosti již zapracované funkce softwaru Epson, mezi které patří PDF s možností vyhledávání v textu, vypouštění barev RGB, automatické vyrovnávání zkosení, zabezpečení PDF anebo úpravy textu.

Společnost Epson nabízí balíček Solutions Partnership Programme, jehož prostřednictvím poskytuje podporu distributorům, nezávislým prodejcům řešení a distributorům s přidanou hodnotou, kteří mají zájem prodávat skenery Epson a pomáhá jim obchodně se rozvíjet. Mezi výhody tohoto programu patří marketingová sada, technická a vývojářská podpora, půjčky na vybavení, nabídka spoluúčasti a školící kurzy. Distributoři mohou také prostřednictvím webové stránky společnosti Epson propagovat své firemní řešení.

O společnosti Epson
Společnost Epson je předním světovým výrobcem inovativních zobrazovacích produktů. Prostřednictvím kompaktních, energeticky úsporných a vysoce přesných technologií, použitých v množství výrobků od tiskáren a projektorů 3LCD pro společnosti i domácí využití až po elektronická a krystalová zařízení, se snaží překonávat očekávání zákazníků po celém světě.

Skupina Epson vedená společností Seiko Epson Corporation se sídlem v Japonsku zaměstnává více než 70 tisíc zaměstnanců ve 106 společnostech po celém světě a je hrdá na to, jakým způsobem přispívá k ochraně životního prostředí a komunit, ve kterých působí. http://www.ep­son.co.jp/e

O společnosti Epson Europe
Společnost Epson Europe B.V. sídlí v Amsterdamu a představuje strategické řídící centrum pro Evropu, Blízký východ, Rusko a Afriku. Společnost Epson měla s pracovní silou 2 400 zaměstnanců ve fiskálním roce 2008 obrat 1,569 miliard eur. www.epson-europe.com

O řešeních společnosti TIS
Společnost Top Image Systems je špičkovým průkopníkem v oblasti firemních řešení inteligentního rozpoznávání dokumentů, získávání údajů a ověřování obsahu, který přichází do organizací z různých zdrojů. Ať už tyto údaje pocházejí z elektronických, papírových anebo jiných zdrojů, řešení společnosti TIS dodají tento obsah aplikacím, které řadí jejich organizaci, např. do systémů ERP, CRM, IPS, PPC anebo jiných provozních aplikačních systémů. Platforma společnosti TIS eFLOW Unified Content je společnou platformou pro řešení této společnosti. Společnost TIS prodává tuto platformu ve více než 40 zemích přes víceúrovňovou síť distributorů, integrátorů systému, distributorů s přidanou hodnotou, jako i strategických partnerů a přímých prodejců. Další informace najdete na webové stránce společnosti http://www.to­pimagesystems­.com.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).