Hlavní navigace

Sklady.cz – nový portál o průmyslových nemovitostech a logistice

[Tisková zpráva] Začátkem roku 2010 byl spuštěn nový specializovaný portál s nabídkou průmyslových nemovitostí pod názvem Sklady.cz. Najdete tu stovky skladů, výrobních hal, pozemků a investičních příležitostí z celé České republiky, které doprovází podrobné popisy, včetně fotodokumentace a půdorysů.

Sdílet

„Rozhodli jsme se vyjít podnikatelům vstříc a soustředit na jednom místě nejzajímavější nabídky průmyslových nemovitostí z celé republiky,“ vysvětluje Pavel Šmíd, manažer projektu Sklady.cz.

„Zároveň jsme nechtěli vytvořit složitý systém, kde by se uživatel ztrácel v záplavě nemovitostí, které nesouvisejí s jeho podnikáním.“ Přehledný a jednoduchý vyhledávač, atraktivní design, to vše má usnadnit orientaci uživatelů na webu.

O tom, že se nejedná o klasický realitní portál, svědčí i nabídka logistických služeb. „Náš web je určen pro podnikatele, kteří hledají prostory pro skladování nebo výrobu a také k nim poptávají i nadstandardní služby,“ upřesňuje Pavel Šmíd. „Jsme jim schopni nabídnout nejen nemovitost, ale zároveň i kompletní logistické služby včetně vnitrostátní i mezinárodní přepravy, kvalifikovaného personálu i informačního systému.“

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).