Hlavní navigace

ŠKODA JS a.s. spustila nový web

[Tisková zpráva] Nová a moderní online prezentace společnosti Škoda JS byla spuštěna ještě před koncem roku 2009. Kompletní řešení dodala, na základě vítězství v tendru, internetová agentura FG Forrest, a.s.

Sdílet

V rámci řešení byla navržena nová struktura, odpovídající moderní grafika a implementován redakční systém Edee CMS, který beze zbytku splňuje vysoké nároky na správu obsahu webu. Celkový design respektuje stabilní dodavatelský program a dlouholetou tradici působení společnosti na poli jaderné energetiky. Zároveň podtrhuje současný trend oživení tohoto velmi specifického oboru.

Nový web je k dispozici ve třech jazykových mutacích. Kromě informací v českém jazyce existuje verze stránek v angličtině a ruštině.

Odpovídající pozornost byla věnována technické stránce provedení nového webu, byly doplněny nové funkcionality v souladu s aktuálními trendy současného internetu, ať jde o fulltextové vyhledávání, které je naprostou samozřejmostí nebo různé typy formulářů.

"Již dnes je možno říct, že jsme při volbě FG Forrest měli šťastnou ruku. První ohlasy na novou podobu webových stránek naší společnosti jsou příznivé. Věříme, že je stejně vstřícně přijme široká odborná i laická veřejnost, " říká Marketing Manager ŠKODA JS a.s., Josef Říha.

„Vedení celého projektu přineslo FG Forrest zajímavou zkušenost s klientem, který se věnuje tak speciálnímu odvětví, jakým je jaderná energetika. Od tohoto faktu se odvíjela celá koncepce naší práce. Myslím, že výsledkem je velmi důstojný a reprezentativní korporátní web,“ uvádí Project Manager FG Forrest, Andrea Suchánková.

FG Forrest, a.s., je internetovou agenturou založenou v roce 1996. Poskytuje kompletní internetová a intranetová řešení od analýzy, návrhu designu až po produkci a servis svěřených projektů v kombinaci s efektivním online marketingem a kreativním přístupem. Souběžně vyvíjí vlastní systém pro správu obsahu webů Edee CMS. Podpis FG Forrest lze nalézt například na projektech pro Skupinu ČEZ, Kancelář prezidenta republiky, Komerční banku, Lagardère Active ČR, McDonald´s ne­bo PPF.

ŠKODA JS a.s. se již padesát let zabývá inženýringem, výrobou komponent a servisem pro jadernou energetiku. V průběhu tohoto období získala rozsáhlé zkušenosti a stala se spolehlivým dodavatelem investičních celků a zařízení pro jaderné elektrárny v celém světě.