Hlavní navigace

Školní sešit.cz nyní funguje i bez připojení k internetu!

[Tisková zpráva] 20.9.2010 - Poděbrady - Webová služba pro studenty http://skolnisesit.cz dnes ukázala svojí novou podobu. Přichází rovnou se třemi novinkami. "Je již dostupná z notebooku, mobilu a nově i z iPadu. Všechny tyto aplikace fungují offline, tedy k jejich provozu není potřeba připojení k internetu, které na mnohých školách stále schází, " říká ředitel Školní sešit.cz Jakub Rož.

Sdílet

"Z technologického hlediska je u nás projekt unikátní – využití nových možností prohlížečů a fakt, že samotná aplikace běží přímo v prohlížeči, z ní dělá první webovou aplikaci své velikosti, která běží plně offline a tak příjemně se používá, " doplňuje Jan Kuča, programátor.

Školní sešit.cz umožnuje studentům vytvoření elektronického online sešitu, který je dostupný odkudkoliv. Přihlášení a zárověň registrace probíhá přes Facebook, což zaručuje naprostou jednoduchost a možnost sdílení a půjčování sešitů spolužákům. V systému je možné si spravovat domácí úkoly, vyhledávat ve svých i Vám nasdílených zápiscích, dokupovat si doplňky atp.