Hlavní navigace

Skřípění, smích i děs

[Tisková zpráva] SOBOTA - V sobotu 24. dubna nabídne Prima COOL skvělou podívanou především skateboardovým fanouškům. Sportovní komedie Skřípění bude od 20.15 hod vyprávět příběh středoškoláka Erika, který miluje skateboard nadevše. Se svými kamarády - workoholikem Dustinem a lenochem Mattem se rozhodne strávit poslední prázdniny cestováním po Americe a hledáním těch nejlepších ramp. Ve filmu se objevilo mnoho profesionálních jezdců, např. Ryan Sheckler, Bam Margera, Bucky Lasek, Bob Burnquist, Mike Vallely, Willy Santos, Kareem Campbell, Tony Hawk aj.

Sdílet

Do dramatické nálady přenese diváky v sobotu od 22.10 hod kriminální thriller Training Day. Jeho hlavní hrdinou je spořádaný policista, který se rozhodne přidat k oddělení narkotik. O jeho nové kariéře se má rozhodnout při prvním dni v terénu. Detektiv Alonzo (Denzel Washington) je naopak zkušený veterán, ale se svérázným postojem k oficiálnímu systému. Kde leží hranice mezi dobrem a zlem? Platí rčení „na hrubý pytel hrubá záplata“, nebo je lepší se držet pravidel, i když vysloveně nahrávají zločincům? Zajímavostí snímku je, že roli Alonza odmítnul Bruce Willis. Denzel Washington poté několikrát prohlásil, že tato role detektiva je jeho nejoblíbenější.

NEDĚLE – Čtvrtý díl komediální klasiky Policejní akademie nese podtitul Občanská patrola a zavítá na televizní obrazovky Primy COOL v neděli od 20.15 hod. Chybět v ní nebudou známé postavy jako sympatický Mahoney, mohutný Hightower, střelec Tackleberry, bláznivý Zed, imitátor Jones či nesmělá Hooksová. Ti tentokrát dostanou neobvyklý úkol – v boji proti zločinu mají vycvičit prosté občany. Ve čtvrtém díle úspěšné komediální série se některé postavy objeví vůbec naposledy, stejně jako legendární gay bar U Modré ústřice.

Víkendové zakončení bude ve znamení hororu s názvem Kobylky nesou smrt. Od 22.00 hod mohou diváci sledovat, jak se vymkne vědcům z rukou experiment s vývojem geneticky upravených pouštních kobylek. Těm se totiž podaří z laboratoře uniknout a postupně se pouštějí do konzumace nejen dobytka, ale i lidí. Tým vědců musí smrtící nebezpečí co nejrychleji zastavit.