Hlavní navigace

Skupina KKCG bude využívat telekomunikační služby od Vodafonu

[Tisková zpráva] Praha, 25. srpna 2009: Vodafone bude od září výhradním dodavatelem telekomunikačních služeb pro finanční a investiční skupinu KKCG. Desítkám firem, které patří do skupiny KKCG, bude Vodafone kromě mobilních služeb dodávat i komplexní telekomunikační řešení Vodafone OneNet. Vodafone tak pokračuje v posilování na trhu korporátních zákazníků.

Sdílet

„Skupina KKCG je pro nás díky své široké působnosti velmi zajímavý klient, kterému můžeme nabídnout kombinaci služeb zohledňující konkrétní specifika různých odvětví,“ uvedl Pavel Hlavinka, viceprezident pro firemní zákazníky Vodafonu.

„Nabídka Vodafonu byla pro skupinu KKCG nejvýhodnější a znamená pro nás významné úspory díky optimalizaci nákupu a využívání mobilních služeb. Komplexní nabídka řešení Vodafone OneNet nám navíc umožní ještě efektivnější optimalizaci v oblasti hlasových a datových služeb," uvedl Ivan Lackovič, ředitel úseku skupinové politiky a synergií skupiny KKCG.

Vodafone neustále vylepšuje nabídku služeb pro firmy využívajících řešení Vodafone OneNet. Nedávno pro ně připravil výhodné roamingové balíčky pro volání, SMS a datové připojení v jedenácti zemích Evropy.

Telekomunikační řešení Vodafone OneNet kombinuje v rámci jedné nabídky mobilní hlas, pevnou linku a datové připojení od jednoho poskytovatele. V současnosti tuto službu využívá přes 300 velkých firemních zákazníků.

O Vodafone Czech Republic
Mobilní operátor Vodafone ČR je součástí jedné z největších světových telekomunikačních skupin, Vodafone Group. V České republice v současnosti poskytuje služby pro 2,935 milionu zákazníků. Od roku 2007 poskytuje Vodafone konvergované komunikační služby (hlasové i datové služby v pevné a mobilní síti) zejména středním a velkým společnostem.

O KKCG
KKCG je nadnárodní finanční a investiční skupina spravující majetek převyšující 50 mld. Kč a zaměstnávající přes 6 500 lidí. Jako strategický investor se dlouhodobě zaměřuje na oblasti ropy a zemního plynu, průmyslu, financí a investic. Skupina KKCG drží podíly ve více než 20 českých a zahraničních společnostech, mezi které patří např. Moravské naftové doly, MND Exploration & Production, SPP Bohemia, Exceed Energy, ŽDB GROUP, Bonatrans Group, Kovosvit MAS, Cestovní kancelář FISCHER, Stanford a další. KKCG působí v Evropě – v České republice, Velké Británii, Holandsku, Německu, Rumunsku, Rusku a Kypru, dále v Kanadě, Pákistánu, a na středním Východě (Jemen). Pobočky má v Londýně, Moskvě, Islamabádu, Amsterdamu, Limassolu, Bratislavě, Bukurešti a Praze.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).