Hlavní navigace

Skupiner.cz je novým hráčem na českém internetovém trhu

[Tisková zpráva] Brno, 25. října 2010 - Společnost Skupiner s.r.o. spustila nový internetový portál nabízející denně množství slev na zajímavé kulturní a společenské akce, sportovní vyžití, kulinářské zážitky, služby v péči o tělo a další produkty spojené zejména s aktivním trávením volného času. Přestože se sídlo společnosti nachází v Brně, webové stránky Skupiner.cz chtějí uspokojit poptávku ve většině velkých českých měst.

Sdílet

Inspirací pro strategii portálu Skupiner.cz byl úspěšný obchodní model americké společnosti provozující internetové stránky Groupon.com. Ten je založen na zprostředkování hromadných slev. Jednatelka společnosti a jedna ze zakládajících členů, Zlata Botero Vašková, provedla analýzu úspěchu tohoto modelu ve Spojených státech a napříč Evropou. Zkoumala také možnosti jeho použití v Česku a zjistila, že v této oblasti je na českém internetovém trhu stále ještě několik mezer. Přestože zde již působí velké množství podobně zaměřených firem, žádná z nich dosud nedokázala využít všechny možné výhody této obchodní strategie.

Skupiner.cz se soustředí na poskytování vysoce kvalitních služeb, zábavy a společenského vyžití za dostupné ceny. Dle jeho představitelů se klientům musí dostávat vybraného zacházení bez ohledu na to, zda nakupují se slevou. Zákazník má být vždy v právu a dostat přesně to, co si žádá. Zdejší dosavadní praxe je však zcela opačná, míní zástupci nového portálu. Skupiner.cz bude dbát také na cizince žijící v České republice. Veškerý obsah tohoto portálu je proto k dispozici dvojjazyčně – v češtině a angličtině. Firma si rovněž klade za cíl nabízet kvalitní podporu a oboustranně přínosnou spolupráci svým obchodním partnerům.

Další z popudů pro založení společnosti Skupiner objasňuje její jednatelka. „Důležitým impulzem pří zakládání firmy pro mě bylo mé nadcházející mateřství,“ tvrdí paní Botero Vašková. „Ani na mateřské dovolené totiž nechci zahálet v budování své kariéry,“ vysvětluje. Internet se ukázal být ideálním místem pro nové podnikání. Nabízí totiž celou řadu příležitostí a umožňuje skloubit mateřské povinnosti s povinnostmi podnikatelky.

Paní Botero Vašková může při práci na novém projektu čerpat ze svých dlouhodobých zkušeností s internetovým prostředím. Ty načerpala při provozování internetového obchodu s venezuelskou bižuterií www.DoradoFashi­on.com a jako autorka blogu www.MumTeachin­g.com, nabízejícího výuku angličtiny a mateřské rady. Chce také využít bohatých mezinárodních kontaktů, které si díky své práci již vytvořila.

V rámci nového projektu myslí paní Botero Vašková také na rozvoj potenciálu mladých lidí. „Velkou ambicí portálu Skupiner.cz je nabídnout příležitosti pro mladé, schopné a aktivní lidi bez výrazných profesních zkušeností,“ říká jednatelka společnosti.

O firmě:
Skupiner s.r.o. je provozovatelem portálu Skupiner.cz. Naším cílem je stát se tím nejlepším e-commerce projektem, který vedle výjimečných nabídek staví především na kvalitní podpoře pro klienty i partnery.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).