Hlavní navigace

Skupiner.cz je novým hráčem na českém internetovém trhu

[Tisková zpráva] Brno, 25. října 2010 - Společnost Skupiner s.r.o. spustila nový internetový portál nabízející denně množství slev na zajímavé kulturní a společenské akce, sportovní vyžití, kulinářské zážitky, služby v péči o tělo a další produkty spojené zejména s aktivním trávením volného času. Přestože se sídlo společnosti nachází v Brně, webové stránky Skupiner.cz chtějí uspokojit poptávku ve většině velkých českých měst.

Doba čtení: 2 minuty

Inspirací pro strategii portálu Skupiner.cz byl úspěšný obchodní model americké společnosti provozující internetové stránky Groupon.com. Ten je založen na zprostředkování hromadných slev. Jednatelka společnosti a jedna ze zakládajících členů, Zlata Botero Vašková, provedla analýzu úspěchu tohoto modelu ve Spojených státech a napříč Evropou. Zkoumala také možnosti jeho použití v Česku a zjistila, že v této oblasti je na českém internetovém trhu stále ještě několik mezer. Přestože zde již působí velké množství podobně zaměřených firem, žádná z nich dosud nedokázala využít všechny možné výhody této obchodní strategie.

Skupiner.cz se soustředí na poskytování vysoce kvalitních služeb, zábavy a společenského vyžití za dostupné ceny. Dle jeho představitelů se klientům musí dostávat vybraného zacházení bez ohledu na to, zda nakupují se slevou. Zákazník má být vždy v právu a dostat přesně to, co si žádá. Zdejší dosavadní praxe je však zcela opačná, míní zástupci nového portálu. Skupiner.cz bude dbát také na cizince žijící v České republice. Veškerý obsah tohoto portálu je proto k dispozici dvojjazyčně – v češtině a angličtině. Firma si rovněž klade za cíl nabízet kvalitní podporu a oboustranně přínosnou spolupráci svým obchodním partnerům.

Další z popudů pro založení společnosti Skupiner objasňuje její jednatelka. „Důležitým impulzem pří zakládání firmy pro mě bylo mé nadcházející mateřství,“ tvrdí paní Botero Vašková. „Ani na mateřské dovolené totiž nechci zahálet v budování své kariéry,“ vysvětluje. Internet se ukázal být ideálním místem pro nové podnikání. Nabízí totiž celou řadu příležitostí a umožňuje skloubit mateřské povinnosti s povinnostmi podnikatelky.

Paní Botero Vašková může při práci na novém projektu čerpat ze svých dlouhodobých zkušeností s internetovým prostředím. Ty načerpala při provozování internetového obchodu s venezuelskou bižuterií www.DoradoFashi­on.com a jako autorka blogu www.MumTeachin­g.com, nabízejícího výuku angličtiny a mateřské rady. Chce také využít bohatých mezinárodních kontaktů, které si díky své práci již vytvořila.

V rámci nového projektu myslí paní Botero Vašková také na rozvoj potenciálu mladých lidí. „Velkou ambicí portálu Skupiner.cz je nabídnout příležitosti pro mladé, schopné a aktivní lidi bez výrazných profesních zkušeností,“ říká jednatelka společnosti.

O firmě:
Skupiner s.r.o. je provozovatelem portálu Skupiner.cz. Naším cílem je stát se tím nejlepším e-commerce projektem, který vedle výjimečných nabídek staví především na kvalitní podpoře pro klienty i partnery.