Hlavní navigace

Skutečný on-line prodej zájezdů jedině u CK Fischer

[Tisková zpráva]

Sdílet

Skutečný on-line prodej zájezdů jedině u CK Fischer

Cestovní kancelář FISCHER, jako jediná velká cestovní kancelář v České republice, představila svým klientům novou službu – prodej zájezdů on-line prostřednictvím svých internetových stránek. Klienti si zde mohou rychle, přehledně a bezpečně on-line nejen vybrat svou dovolenou, ale provést i platbu prostřednictvím své platební karty. CK FISCHER plánuje, že této nové služby už v příštím roce využije přes šest tisíc klientů. Tržby z on-line prodeje by měly přesáhnou částku 100 milionů korun.

Cestovní kancelář FISCHER v těchto dnech představila zcela novou službu. Jako jediná velká cestovní kancelář v České republice nabízí svým klientům možnost nákupu dovolené on-line. „Prodej přes internet je na prahu 21. století nedílnou součástí našeho života. Internet se stal naším dalším významným prodejním kanálem. Jsem přesvědčen, že jeho význam bude do budoucna jen růst. V západní Evropě je běžné, že až 20 procent prodejů je právě přes internet. Věřím, že se tomuto trendu výhledově přiblíží i český trh cestovního ruchu,“ říká k on-line prodeji výkonný ředitel CK FISCHER Jiří Jelínek. Celkové investice do přípravy a rozvoje on-line prodeje dosáhly částky v řádu milionů korun.

On-line prodej zájezdů z TOP 5 CK v ČR nabízí pouze CK FISCHER
Konkurenční cestovní kanceláře na trhu zatím svým klientům nabízejí pouze on-line rezervaci zájezdu, nikoli skutečný prodej. K uzavření samotné cestovní smlouvy a zaplacení dovolené musí klient kontaktovat call centrum nebo navštívit pobočku dané cestovní kanceláře.

Obrat přes 100 mil. Kč hned v prvním roce
Hned v prvním roce plánuje CK FISCHER dosáhnout obratu z on-line prodeje přes 100 milionů korun. Svou dovolenou u moře si v příštím roce, dle odhadu cestovní kanceláře,
on-line zarezervuje a zakoupí už přes šest tisíc klientů. „Klienti na internetu najdou ty nejvýhodnější ceny. Navíc teď jako bonus získají speciální slevu 1.000 Kč,“ říká k cenám dovolených tiskový mluvčí CK FISCHER Dan Plovajko a doplňuje: „Klient navíc nemusí okamžitě uhradit, stejně jako při nákupu dovolené v kamenné pobočce, celou částku, ale jen zálohu ve výši 5.000 Kč za osobu.“

Vše na www.fischer.cz
Celý proces rezervace a prodeje probíhá on-line na internetových stránkách Cestovní kanceláře FISCHER www.fischer.cz. Klient si zde z předvolené nabídky vybere parametry, které splňují představy a požadavky na jeho dovolenou (místo odletu, destinaci, délku pobytu, typ ubytování nebo stravy atd.). Systém on-line vybere všechny aktuální možné nabídky. Pokud si z nich klient vybere, následuje postupné vyplnění všech potřebných údajů k uzavření cestovní smlouvy. Pak je automaticky převeden do části, kde dojde k provedení platby prostřednictvím platební karty. „V této části on-line prodeje spolupracujeme s nadnárodním elektronickým platebním systémem pay muzo, který splňuje ty nejpřísnější bezpečnostní kritéria na ochranu klienta při platbě přes internet. Platbu je možné provést kartami VISA nebo MasterCard,“ vysvětluje Dan Plovajko.