Hlavní navigace

Skylink rozšiřuje nabídku programů vysílaných ve vysokém rozlišení obrazu - HD

[Tisková zpráva] Česko-slovenská satelitní platforma Skylink (dříve Slovak Link a TRADE and TECHNOLOGY/ Czech Link) rozšiřuje svou nabídku o nové programy vysílané ve formátu HD - tedy s vysokým rozlišením obrazu.

Sdílet

Programový balík HD PLUS
HD PLUS je novinkou v nabídce Skylinku. Jedná se o volitelný balík programů ve vysokém rozlišení obrazu (HD). Od října 2008 jsou součástí balíku HD PLUS programy Eurosport HD a Brava HDTV, v budoucnu se nabídka programů HD PLUS dále rozšíří.

Eurosport HD je HD verzí nejpopulárnějšího evropského sportovního programu. Přináší divákům nejatraktivnější sportovní události. Vysílá s českým zvukovým doprovodem.

Brava HDTV je první evropský kulturní program v kvalitě HD. Vysílá operní představení, balet a koncerty z předních světových scén – vše s původním zvukem (Dolby Surround E).

Z technických důvodů je Eurosport HD nyní vysílán dočasně na jiné frekvenci, než tomu bude v blízké budoucnosti. Na stejné dočasné frekvenci 11 797 MHz je rovněž program NOVA HD. Po přechodu na novou frekvenci bude nutné přeladit satelitní přijímač.

V následující tabulce jsou uvedeny technické parametry pro naladění HD programů:

Skylink

Programový balík HD PLUS je prémiovou službou určenou pro předplatitele základního balíčku volitelných programů MULTI. Předplatitelé MULTI si mohou aktivovat HD PLUS na své kartě jednoduše uhrazením předplatného.

Skylink

Kromě úhrady za jeden měsíc je možno zaplatit rovněž za 2 až 11 měsíců. Částka předplatného se vypočte vynásobením měsíčního poplatku a počtu měsíců. U ročního předplatného je však významná sleva. Programy HD PLUS budou aktivovány automaticky do 3 pracovních dnů po připsání platby na účet.

Předplatitelé HD PLUS na území České republiky budou mít automaticky po dobu předplatného aktivován příjem stanice NOVA HD, a to bez ohledu na datum registrace jejich TT Karty.

Volné vysílání HD PLUS
Do 22. 10. 2008 je vysílání programů balíčku HD PLUS přístupné všem registrovaným zákazníkům Skylinku (dříve Slovak Link a TRADE and TECHNOLOGY/Czech link) v České republice i na Slovensku bez ohledu na sérii a datum registraci jejich TT Karty.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).