Hlavní navigace

Skylink - společná značka pro český i slovenský trh

[Tisková zpráva] V Ostravě a Bratislavě 24. 9. 2008 - 1. 10. 2008 dojde k významné změně v oblasti satelitního vysílání českých a slovenských programů ze satelitů Astra.

Sdílet

Satelitní aktivity TRADE and TECHNOLOGY, a.s. přecházejí na novou společnost TradeTec, a.s. Rozhodnutím valné hromady TRADE and TECHNOLOGY, a.s. byla založena vkladem části podniku 100% dceřiná společnost TradeTec, a.s.

Na společnost TradeTec, a.s. přecházejí k 1. 10. 2008 veškeré aktivity spojené s podnikáním v oboru satelitní televize, tedy distribuce přístupových karet pro příjem satelitního vysílání českých a slovenských televizních programů (dříve Czech Link), prodej placených programů, zákaznický servis apod.

TradeTec, a.s. sídlí na stejné adrese jako mateřská společnost TRADE and TECHNOLOGY, a.s. – v Ostravě, na Daliborově ul. 419/11. Kontaktní údaje pro zákazníky zůstávají zachovány. Do nové firmy přecházejí všichni zaměstnanci TRADE and TECHNOLOGY, a.s., kteří zde pracovali v oboru satelitní televize. Výkonným ředitelem společnosti TradeTec, a.s. je Jaromír Glisník.

Skylink nyní i v České republice
Slovenská společnost Towercom, a.s. a česká společnost TradeTec, a.s. (dříve TRADE and TECHNOLOGY) se rozhodly od 1. 10. 2008 poskytovat své služby pod společnou značkou Skylink. Tato značka byla dosud používána Towercomem na Slovensku, nyní tedy Skylink vstupuje na český trh.

Společná satelitní platforma Skylink si klade za cíl poskytovat zákazníkům v České a Slovenské republice špičkový příjem televize a rozhlasu ze satelitu. Koncem roku 2008 očekává Skylink překročení hranice půl miliónu aktivních zákazníků (uživatelů karet Skylink a TT Karet/Czech Link).

Od 1. 10. 2008 se značka Skylink bude prezentovat novým logem a novým grafickým stylem. Od října bude pro prezentaci svých služeb a samoobsluhu zákazníků používat webové stránky www.skylink.cz a www.skylink.sk.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).