Hlavní navigace

SkyNet oficiálním elitním partnerem McAfee (Elite McAffe VAR)

[Tisková zpráva]

Sdílet

SkyNet oficiálním elitním partnerem McAfee (Elite McAffe VAR)

Praha, 25. května 2005 – Společnost SkyNet, a.s. , přední poskytovatel internetových a bezpečnostních řešení pro ochranu sítí a dat, získala nejvyšší stupeň partnerství, který spočívá v dosažení odborné způsobilosti při implementaci a prodeji komplexních řešení postavených na produktech společnosti McAfee, která je druhým největším výrobcem antivirových systémů i antispamových řešení na světě.

„Zákazník, který si pro nasazení produktů vybere Elite partnera má záruku úspěšného nasazení a maximální podpory ze strany takto certifikovaného dodavatele,“ uvedl Jan Dymáček, ředitel prodeje bezpečnostních služeb společnosti SkyNet a dodal, že: „ SkyNet tímto navazuje na více než osmileté partnerství se společností Network Associated, dnes McAfee, přičemž vždy patřil mezi nejvýznamnější partnery“.

SkyNet již v minulosti získal nejvyšší stupeň partnerství zvaný Gold nebo status autorizovaného servisního střediska pro bezpečnostní řešení NAI. Dále má statut pro prodej Intrusion Prevention Systému: Premiér partner pro Intrushield a Premiér partner pro Entercept.

O společnosti SkyNet, a.s.
Společnost SkyNet, a.s., člen skupiny SlovaNet Group, vlastněná nizozemskou společností SlovaNet B.V. s hlavními akcionáři fondy skupin Advent International, ECM, FondElec a Genesis Capital, působí na trhu telekomunikačních služeb již deset let. Společnost se řadí mezi nejvýznamnější alternativní operátory poskytující rozsáhlou škálu hlasových, datových, internetových a bezpečnostních služeb. Nabízí svým klientům komplexní služby s důrazem na individuální přístup ke každému klientovi, kvalitu a bezpečnost. Společnost spravuje celorepublikovou síť se 120 přípojnými body v České republice.