Hlavní navigace

SkyNet spustil nový elektronický obchod

[Tisková zpráva]

Sdílet

SkyNet spustil nový elektronický obchod

Praha, 25. dubna 2005 – SkyNet, a.s., přední poskytovatel internetových a bezpečnostních řešení pro ochranu sítí a dat, spustil začátkem dubna nový elektronický obchod specializovaný na IT zboží a služby. Nabídka je uvedena na adrese: http://shop.sky­net.cz

„V rámci snahy maximálně zjednodušit a zefektivnit přístup všech klientů k našim službám jsme zprovoznili jednoduchý a výhodný nákup přes internet,“ uvedl Josef Jurašek, výkonný ředitel společnosti SkyNet, a.s. „Chtěli bychom tak zákazníkům nabídnout opravdu komplexní řešení od jednoho dodavatele“, upřesnil.

Po registraci na http://shop.sky­net.cz, která umožní pohodlný nákup, čekají na stávající klienty SkyNet velmi výhodné ceny. Po nákupu bude zboží v nejkratším možném termínu vyexpedováno a dopraveno k zákazníkovi na jím uvedenou adresu.


O společnosti SkyNet, a.s.
Společnost SkyNet, a.s., člen skupiny SlovaNet Group, vlastněná nizozemskou společností SlovaNet B.V. s hlavními akcionáři fondy skupin Advent International, ECM, FondElec a Genesis Capital, působí na trhu telekomunikačních služeb již deset let. Společnost se řadí mezi nejvýznamnější alternativní operátory poskytující rozsáhlou škálu hlasových, datových, internetových a bezpečnostních služeb. Nabízí svým klientům komplexní služby s důrazem na individuální přístup ke každému klientovi, kvalitu a bezpečnost. Společnost spravuje celorepublikovou síť se 120 přípojnými body v České republice.

Pro bližší informace prosím kontaktujte:

Petra Zdeňková
ředitelka marketingu a PR
telefon + 420 296 368 636
e-mail: petra.zdenkova@sky­net.cz

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).