Hlavní navigace

Skype videotelefon s dotykovým displejem

[Tisková zpráva] ASUS představil videotelefon Videophone Touch AiGuru SV1T certifikovaný pro Skype, jenž slouží k videohovorům bez počítače. Videotelefon disponuje velkým 7" dotykovým displejem, který umožňuje rychlé zadávání znaků a intuitivní ovládání.

Sdílet

Kromě dotykové obrazovky zařízení obsahuje také samostatnou vestavěnou webovou kameru, reproduktor, mikrofon a podporuje bezdrátové připojení. Díky tomu mohou uživatelé neomezeně a bezplatně volat s ostatními uživateli programu Skype i bez použití počítače. Tato nová verze rozšiřuje a vylepšuje první generaci videotelefonu, kterou ASUS uvedl minulý rok.

Jednoduché rozhraní dotykového displeje založené na ikonách, kterými se Videophone Touch AiGuru SV1T ovládá, usnadňuje telefonování přes internet. Uživatelé mohou bezplatně uskutečňovat či přijímat hlasové či video hovory s kýmkoli, kdo používá Skype, případně se účastnit konferenčních hovorů. Stejně tak lze zařízení používat k výhodnému volání a přijímání hovorů z jakékoli pevné či mobilní linky. K tomu mohou uživatelé využít jedno z oblíbených předplatných neomezeného volání* Skype nebo si mohou zakoupit kredity Skype na adrese www.skype.com.

Hlasová a video komunikace
ASUS Videophone Touch AiGuru SV1T je navržen speciálně pro účely videotelefonie. Z toho důvodu je vybaven velkou 7" dotykovou obrazovkou s vysokým rozlišením a integrovanou webovou kamerou a dále vestavěným mikrofonem a reproduktorem. Uživatelé, kteří upřednostňují při telefonování soukromí, mohou využít sluchátek a mikrofonu, které se připojují přes standardní mini-jack.

Snadné nastavení i použití
Videotelefon ASUS Videophone Touch AiGuru SV1T nabízí rychlý a snadný způsob bezplatného videotelefonování bez použití počítače či dalšího softwaru. Uživatelům stačí k videotelefonování tři snadné kroky:

  1. Připojit se k síti – buď bezdrátově, nebo pomocí ethernet kabelu
  2. Přihlásit se svým Skype jménem nebo si vytvořit nový účet
  3. Spustit videohovor

Použití videotelefonu AiGuru SV1T je stejně snadné jako jeho nastavení. Intuitivní dotykové rozhraní funguje na principu ikon a umožňuje rychlé zadávání znaků, takže lze rychle vyhledat kontakty nebo vkládat informace o nových kontaktech. Díky funkci bezdrátového připojení, malým rozměrům a nabíjecí baterii nemusí být přenosný videotelefon ASUS Videophone Touch AiGuru SV1T při používání připojen do zásuvky ani k počítači.

* Neomezené volání: Všechny hovory podléhají zásadám užívání společnosti Skype, kde je uvedena hranice 10 000 minut za měsíc (s maximem 6 hodin denně). Zakázáno je volání na prémiová, negeografická a jiná speciální čísla.

Poznámka: Technické parametry mohou být bez předchozího upozornění změněny. Více informací naleznete na webových stránkách www.asus.com.

O společnosti ASUS
Společnost ASUS je přední společností nové éry digitálních technologií, do jejíhož portfolia patří notebooky, netbooky, základní desky, grafické karty, optické mechaniky, stolní počítače, servery, bezdrátová řešení, mobilní telefony a síťová zařízení. Díky více než deseti tisícům zaměstnanců na celém světě a špičkovému týmu pro výzkum a vývoj nových technologií dosáhly výnosy společnosti za rok 2008 celkově 8,1 miliard amerických dolarů. Společnost ASUS již 12 let nepřetržitě figuruje v přehledu nejúspěšnějších světových společností časopisu Business Week „Info Tech 100“.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).