Hlavní navigace

Sledujte DEW TOUR 2010 exkluzivně na kabelové televizi Extreme Sports Channel

[Tisková zpráva] CELÝ ČERVENEC VŽDY V SOBOTU I NEDĚLI OD 19:00 HODIN!

Sdílet

Dew Tour 2010 aneb tradiční událost netradičních akčních sportů se letos koná již po šesté. Více jak 150 nadšených sportovců začalo bojovat o pohár Dew Cup a v průběhu následujících dní a měsíců opět předvedou, že lidské schopnosti neznají hranic. Jednotlivé eventy představí sportovce z oblasti skateboardingu či BMX, a to z celého světa. S Extreme Sports Channel si tak můžete užívat netradiční zážitky, aniž byste museli zaplatit spoustu peněz za letenku a vyrazit přímo do centra dění, do USA!

Dew Tour se konala poprvé v červnu v roce 2005. Jednalo se o první akci svého druhu a od té doby vzrostl její ohlas několikanásobně. Nyní můžeme Dew Tour považovat za největší událost ve své kategorii. Skládá se z pěti hlavních událostí, které prověřují schopnosti jednotlivých účastníků, kteří se v průběhu pěti měsíců snaží v jednotlivých disciplínách získat co největší počet bodů a zvýšit tak svoje šance na získání titulu mistra Dew Cup. Vítěz s nejvyšším score je oceněn titulem Sportovec roku.

V roce 2010 je konečnou stanicí Dew Tour Las Vegas. Právě tam se rozhodne o tom, komu náleží titul Mistra a právě zde se předvedou v celé své kráse ti nejlepší z nejlepších, kteří se dokázali probojovat v průběhu pěti měsíců až na samotný vrchol, až do samotného finále.

Všechny hostitelská města projevily obrovskou podporu a díky nim se tak opět můžeme těšit na přehlídku toho nejlepšího ze světa SKATU a BMX.

Kompletní program Dew Tour 2010:

  • Skate Open ISF Skateboarding World Championships – Boston – 25. – 26. června 2010
  • Nike 6.0 BMX Open – Chicago – 23. – 24. červenec 2010
  • Wendy’s Invita­tional,– Portland, Oregano – 12. – 15. srpna 2010
  • Toyota Challenge – Salt Lake City, Utah – Sept. 16. – 19. září 2010
  • Dew Tour Championships – Las Vegas, Nevada – 14. – 17. října 2010 ¨

EXTREME SPORTS CHANNEL
Je první a jediná televizní stanice na světě zcela zasvěcená akčním sportům. Již více než 10 let vysílá ty nejatraktivnější sportovní události a soutěže, při jejichž sledování se divákovi zvedne hladina adrenalinu v krvi. Své příznivce si našla mezi těmi, jež se k ní pravidelně vracejí, aby shlédli ty nejprestižnější světové události ze světa snowboardingu, skateboardingu, bikingu a dalších akčních sportů.

Ani v roce 2010 tomu není jinak, jen s jedním rozdílem. Od května byla oficiálně spuštěna nová programová nabídka a živější on-air look. Diváci teď dostávají maximální nálož namíchanou z toho nejlepšího, co tradiční i netradiční extrémní sporty nabízí, ale navíc jim nyní stanice díky výraznému rozšíření programové nabídky nabídne více zábavy, lifestylu a životních příběhů.