Hlavní navigace

Sledujte Peking na Googlu

[Tisková zpráva] Jste posedlí desetibojem, blázni do sprintu nebo vás spíš baví fotbal? Ať už fandíte komukoli, Google nabízí celý balíček novinek, díky kterým udržíte krok s letními hrami v Pekingu: jedna miniaplikace v iGooglu bude počítat mediale a ukazovat probíhající soutěže. A vybrat si můžete přesně ty sporty, které zajímají právě vás. Nově se můžete virtuálně, v Google Earth, projít kolem stadionů ve 3D.

Sdílet

S miniaplikací „2008 Summer Games“ překvapíte vždy aktuálními informacemi o nejúspěšnějších medialistech a horkými novinkami. iGoogle, personalizovaná domácí stránka Googlu, vám umožní upravit si svůj vstup do internetu. Na svou úvodní stránku si můžete přidat zpravodajství z různých zdrojů, hry, hodiny a další informace podle toho, co vás zajímá. To nejaktuálnější uvidíte vždy, když spustíte internet.

Nedostanete se do Pekingu? I tak můžete mít zprávy z první ruky. S novinkou, kterou najdete v Mapách Google, uvidíte aktuální medailový stav u každé země a můžete se pohybovat po stadionech a sledovat výsledky již ukončených, probíhajících nebo plány budoucích soutěží. A v Google Earth teď dokonce můžete vidět trojrozměrné modely stadionů samotných.

„Vždy se snažíme našim uživatelům nabídnout takové nástroje, které jim hledání zajímavých a potřebných informací co nejvíce usnadní. K tomu patří i možnost sledovat novinky z nadcházejících her na iGoogle či Google Earth,“ říká Kateřina Holcmanová, marketingová manažerka Google ČR.

Více informací najdete zde: http://www.go­ogle.cz/intl/cs/lan­ding/summerga­mes2008/

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).