Hlavní navigace

Sleva 15% na on-line sjednání pojištění za objednávky webhostingu, domén a e-mailů

[Tisková zpráva]

Sdílet

Sleva 15% na on-line sjednání pojištění za objednávky webhostingu, domén a e-mailů

V návaznosti na akci podpory prodeje, kdy měli registrování zákazníci resp. klienti kteří sjednali on-line pojištění na prvním pojišťovacím portálu iSure.cz nárok na slevu ze služeb a produktů společnosti Carambole 5% resp. 15%, dnes spustily obě společnosti novou marketingovou akci.

V případě, že klient využije služeb společnosti Carambole (webhosting, domény, e-mail) získává slevu z první splátky životního pojištění na pojišťovacím portálu iSure.cz ve výši 15% z běžně placeného měsíčního pojistného. Po dokončení objednávky na serveru www.carambole.cz je novému klientovi sdělen unikátní tajný kód slevy, který v registračním formuláři na serveru iSure.cz zadá spolu s osobními údaji. Aplikace portálu iSure.cz poté automaticky rozezná, že registrující klient má nárok na příslušnou slevu.

Využití slevy 15% z první splátky sjednaného životního pojištění mají zájemci využít jak v on-line sjednání pojištění, tak I v osobním resp. klasické styku s pojišťovacím poradcem iSure.cz. Tajný kód je navíc zaslán elektronickou cestou klientům společnosti Carambole pro případ, že unikátní kód zapomenou. V souladu se zákonem č. 101/2000 sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů nedochází k předávání osobních údajů klientů.

Carambole je nezávislá pobočka švédské holdingové společnosti Spray Ventures, AB se sídlem ve Stockholmu. Historie firmy sahá do roku 1996, kdy byla založena poradenská agentura Spray Interactive Domain. Začátkem roku 1999 byla společnost Spray Interactive Domain přejmenována na Domain Network a krátce na to vznikla společnost s názvem Domain Technology jako dceřiná společnost Domain Network. V září 2000 změnila společnost v rámci snah mezinárodní expanze název na Carambole.

Pojišťovací portál iSure.cz nabízí lidskou formu přístupu k relativně náročným finančním instrumentům, kalkulacím a analýzám. Interaktivita mezi teamem poradců iSure.cz a návštěvníky bude hrát klíčovou roli pro uspokojení potřeb návštěvníků portálu. Klient nebo návštěvník má možnost kontaktovat přítomného poradce klasickým nebo on-line způsobem. Zájemce má možnost navrhnout sjednání smlouvy poté, co si sám sestaví svůj osobní finanční plán a požádat o schůzku s poradcem, který dořeší případné detaily na místě. „Je to asi jako byste si objednávali pizzu po internetu. Rozdíl je v tom, že pizzu sníte hned a poslíček Vám na místě šunku za salám nevymění, ale životní pojištění Vám přináší zisk a bezpečí po celý život“, dodává Filip Korbel, Chief Executive Officer.

Carambole
Josef Pallas, Country Manager

Praha City Center
110 02 Praha 1, Klimentská 46

Tel. (02) 2185 2265
Fax (02) 2185 2099
http://www.ca­rambole.cz
josef@carambole.com

iSure.cz

U Kanálky 1378/3
120 00 Praha 2

Tel. (02) 2272 2635
Fax (02) 2271 8579
http://www.isure.cz
info@isure.cz

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).