Hlavní navigace

Slevomat.cz spustil první českou mobilní aplikaci pro hromadné nakupování

[Tisková zpráva] Jednička českého trhu hromadného nakupování, Slevomat.cz, spustil mobilní aplikaci pro své zákazníky. Od včerejšího večera si ji mohou uživatelé iPhonu, iPadu a iPod touch zdarma stáhnout v App Store.

Sdílet

Aplikace umožňuje prohlížení  a nakupování všech aktuálních nabídek Slevomatu. Po potvrzení nákupu a zadání své emailové adresy, obdrží uživatel email s údaji pro platbu bankovním převodem.

Uživatel se také může přihlásit ke svému účtu. Má zde všechny své vouchery pohromadě a vždy s sebou. Při čerpání zakoupené služby se jimi může prokazovat přímo ze svého telefonu. Užitečnou funkcí pro přehled zákazníků je seřazení voucherů dle data vypršení jejich platnosti. Od ledna příštího roku bude fungovat služba zasílání notifikací o blížícím se konci platnosti kuponů.

„Nová aplikace je dalším krokem ke zpříjemnění nakupování našim zákazníkům. Věřím, že ji ocení právě teď v předvánočním období, kdy připravujeme spoustu inspirace na vánoční dárky na poslední chvíli. Do budoucna plánujeme rozšíření funkcí aplikace o platbu kartou a zavedení geolokačních služeb, které ještě více usnadní nákupy zákazníků,“ říká Tomáš Čupr, zakladatel Slevomatu. 
 

Váš prohlížeč možná nepodporuje zobrazení této zprávy.  

Minimální  technické požadavky pro použití aplikace:

Kompatibilní s iP­hone, iPod touch a iPad s iOS 3.1 nebo novější. 

Více o aplikaci: 
http://iphone­.slevomat.cz 
 
 
 
 
 
 

Informace o Slevomatu 

Slevomat.cz je server hromadného nakupování, který svým uživatelům každodenně nabízí výjimečnou cenovou nabídku na předjednanou službu či produkt ve výši 40–90%. Sleva se aktivuje naplněním stanoveného počtu zájemců (tj. obvykle kolem 15–20 lidí), kteří jí chtějí využít, a zaručí tak obchodníkovi její odběr.

Slevomat.cz je první firmou, která na českém trhu představila koncept hromadného nakupování. Doposud na tomto novém trhu obsluhuje nejvíce zákazníků a realizuje nejvyšší obraty. Po sedmi měsících fungování ušetřila nakupujícím více než 160 milionů korun a rozšířil svoji uživatelskou bázi na více než 150 tisíc lidí.

Slevomat.cz nabízí své  služby v Praze, Brně, Olomouci, Ostravě,  Plzni a nově také na Slovensku. Ani ne po měsíci úspěšného provozu do Slevomatu vstoupil strategický partner, společnost Miton. Ta provozuje například srovnávač cen Heureka.cz, rezervační systém Hotel.cz, Spa.cz a skupinu internetových médií.  

Více informací: www.slevomat.cz, www.facebook.com/sle­vomat, www.twitter.com/sle­vomat

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).