Hlavní navigace

Slevopolis.cz nabízí zvýhodněné letenky do Říma

[Tisková zpráva] Portál Slevopolis.cz, založený na principu kolektivního nakupování, nabízí dnes ve spolupráci s leteckou společností SmartWings zpáteční letenky z Prahy do Říma za zvýhodněnou cenu 2795 Kč včetně všech tax a poplatků.* Původní cena přitom činí 4408 Kč. Sleva tedy dosahuje téměř 37 %.

Sdílet

Praha, 2. listopadu 2010 – V České republice stále populárnější hromadné nákupy zaznamenávají další milník. Portál Slevopolis.cz nabízí dnes až 30 zpátečních letenek z Prahy do Říma s leteckou společností SmartWings. Slevopolis.cz jako jeden z lídrů na českém trhu touto originální nabídkou pronikl do nové oblasti hromadných slev, neboť v tuzemsku dosud žádný konkurent podobnou službu nenabídl.

„Snažíme se o progresivní přístup k nabídkám slev, a proto jsme zabrousili i do jiného segmentu než jsou relaxační nebo restaurační služby, na něž se omezuje většina naší konkurence,“ vysvětluje Jan Brokeš ze společnosti Retail Info, který zodpovídá za projekt Slevopolis.cz. „Budeme s leteckými dopravci i nadále jednat o co nejnižších cenách pro naše návštěvníky a věříme, že si podobný druh zvýhodněných nákupů oblíbí stejně jako ty předcházející,“ doplňuje Brokeš.

Slevopolis.cz využívá konceptu hromadného nakupování, který slaví velký úspěch na západ od našich hranic. Každý den se na portálu objeví jedna zvýhodněná nabídka se slevou až 90 % na služby nebo zboží. Sleva se aktivuje pouze tehdy, když se pro nákup rozhodne určitý počet zákazníků v daném čase. K co nejrychlejšímu dosažení tohoto počtu mohou lidé nabídku jednoduše sdílet a doporučit svým přátelům přes Facebook, Twitter, email a další internetové sítě.

* Aby byla sleva platná, je nutné, aby si letenky objednalo minimálně 10 lidí. Maximální počet nabízených letenek za zvýhodněnou cenu je 30 kusů.

Zpáteční letenky Praha – Řím Fiumicino
Odlet: 27.11.2010 (sobota), odlet z Prahy v 11:05, přílet do Říma ve 13:00
Přílet: 30.11.2010 (úterý), odlet z Říma ve 13:45, přílet do Prahy v 15:45

Nejsou účtovány další skryté poplatky, cena zahrnuje i občerstvení na palubě letadla a až 20 kg odbavených zavazadel + 5 kg příruční zavazadlo.

O společnosti RETAIL INFO:
Retail Info, s.r.o. je předním českým provozovatelem internetových médií. Společnost provozuje portfolio internetových stránek o nakupování v klasických kamenných obchodech (www.AkcniCeny.cz, www.oBydleni.cz), e-shopech (www.monitor.cz), bazarech (www.multibazar­.cz). Je aktivní i na Slovensku (www.Zlacnene.sk, www.AkoByvat.sk, www.monitor-cien.sk) a na konci roku 2007 vstoupila na polský trh investicí do společnosti ANT (www.kupujemy.pl, www.promoceny.pl). Od roku 2009 provozuje retailový online magazín www.retailinfo.cz. V září 2010 spustila projekt Slevopolis.cz zaměřený na hromadné nákupy za zvýhodněné ceny.