Hlavní navigace

Slovenská televize na všech TT Kartách

[Tisková zpráva] V Praze 29. října 2007 - Dnes oznámila firma Gital přípravu na zařazení programů Slovenské televize na své karty. V této souvislosti se na nás obracejí prodejci našich karet s dotazy, zda budou programy STV přístupné i na TT Kartách.

Sdílet

Již několik týdnů na tomto projektu pracujeme. Obdrželi jsme souhlasné stanovisko Slovenské televize a pracujeme na technickém řešení.

Jde o to, že bychom rádi programy STV zpřístupnili nejen vlastníkům nových verzí TT Karet, které jsou v současné době v prodeji, ale i držitelům karet starší generace. Je to určitá daň za dlouholeté působení TRADE and TECHNOLOGY na trhu, ale bereme to jako náš přirozený závazek k našim zákazníkům. Z 238 tisíc prodaných TT Karet činí tyto karty starších generací téměř polovinu.

Naše testování je v pokročilém stádiu, ale existují technické operace, které nelze provádět za provozu. Jsme nuceni se držet režimu tzv. servisních nocí, které jsou vždy jednou měsíčně pro takovéto akce vyhrazeny.

Proto vše trvá déle, než bychom si sami přáli. Zařazení programů STV na TT Karty oznámíme, jakmile budeme připraveni. I když nám to obchodně možná škodí, hodláme i nadále novinky oznamovat až v okamžiku, kdy je budeme skutečně schopni zavést.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).